Powrót

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MAXI, okienko szare

119,00 netto / 146,37 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Pojemnik na ręczniki papierowe składane zz

Użytkowanie

Podajnik na ręczniki jest bardzo łatwy w obsłudze i praktyczny w użytkowaniu. Systematyczne uzupełnianie ręczników pozwala na komfortowe użytkowanie przy dużej liczbie użytkowników. Przeznaczony jest do ręczników papierowych składanych ZZ. Wewnątrz przystosowany jest do umieszczenia od 500 do 1000 sztuk ręczników papierowych. Różnica ta wynika i zależy od jakości ręczników, ich gramatury oraz ilości warstw. Jego gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, biurach, gabinetach  lekarskich, łazienkach i toaletach publicznych.

Linia Merida TOP, do której zaliczamy pojemnik, jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do podajnika można wybrać dozowniki mydła oraz pojemniki na papier toaletowy.

Obudowa

Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z szarym okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu ręczników. Pojemnik otwieramy kluczykiem, który jest w zestawie (symbol: ZB122). Gładka powierzchnia dodatkowo ułatwia mycie.

Sposób pobierania ręczników

Pakiet ręczników papierowych składanych w literę "V" pozwala na pobieranie ręczników oraz wysuwanie się kolejnych.

Sposób uzupełnienia ręczników

Dostępny jest szeroki wybór ręczników. Pojemnik uzupełniamy ręcznikami papierowymi składanymi zz. Dostępne są w wersjach z makulatury oraz celulozy. W kolorach zielonym i białym.

Jak otworzyć pojemnik na ręczniki Merida?

Aby otworzyć pojemnik niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 - kliknij tutaj. Kluczyk wkładamy w dwa górne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część pojemnika się otworzy. Opuszczamy ją do dołu, do pozycji poziomej w celu uzupełnienia ręczników.

Jak zamontować pojemnik na ręczniki merida?

Pojemnik montujemy na ścianę na dołączony do zestawu komplet kołków i wkrętów 6 mm. Taki montaż jest gwarancją stabilnej pozycji pojemnika. W toaletach damskich dól pojemnika powinien wisieć 115 cm od podłogi w toaletach męskich 120 cm.

Czyszczenie

Pojemnik jest łatwy do mycia i czyszczenia. Gładka powierzchnia pozwala bez trudu umyć ścianki wewnątrz oraz na zewnątrz.

Parametry techniczne

Wysokość42 cm
Szerokość28 cm
Głębokość14,5 cm
MateriałTworzywo
DozowanieManualne
WersjaMaxi

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MAXI, okienko szare

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MAXI, okienko szare

Napisz opinię