Odkurzacze do prania tapicerki

Odkurzacz do prania tapicerek to nowoczesne urządzenie do czyszczenia, które doskonale sprawdzi się zarówno w kontekście użytku profesjonalnego — w lokalach gastronomicznych, hotelach, sklepach oraz pozostałych obiektach komercyjnych — jak i w prywatnym gospodarstwie domowym. Odkurzacze do prania tapicerki mogą zostać wykorzystane w procesie konserwacji mebli, foteli samochodowych, dywanów, a także innych artykułów materiałowych. Wysoka kultura pracy oraz solidna konstrukcja sprawiają natomiast, że sprzęt z tej kategorii odznacza się stosunkowo dużą żywotnością, nawet biorąc pod uwagę intensywną eksploatację. 

W sklepie Dosprzatania.com znajdziesz wysokiej jakości odkurzacze do prania tapicerki samochodowej i nie tylko, pochodzące od niemieckiego producenta – firmy EHRLE.

Odkurzacz do prania tapicerek samochodowych – czym wyróżniają się proponowane przez nas modele?

Każdy odkurzacz do tapicerki z naszej oferty wyróżnia się m.in. swoją trwałością. Obudowy tych urządzeń wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa odpornego na obicia. Parametry, jakie posiadają proponowane modele, gwarantują bardzo długą pracę w myjniach samochodowych. Odkurzacz piorący do tapicerki samochodowej jest łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika. Przyniesiony do domu będzie niezastąpiony do prania dywanów.

Kompaktowa konstrukcja oraz wysoce ergonomiczny projekt to cechy charakterystyczne, jakie posiada każdy odkurzacz do czyszczenia tapicerki z firmy EHRLE. Znacząco poprawia to komfort i wygodę użytkowania. Modele, które u nas kupisz, umożliwią bezproblemowe dotarcie do dalekich i trudno dostępnych zakątków dywanu czy wykładziny biurowej, co okazuje się nieocenione również podczas sprzątania wnętrza samochodu. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest bardzo niski poziom generowanego hałasu, co jest kluczowe dla zdrowia personelu, szczególnie w przypadku kilkugodzinnej pracy.

Jak działa odkurzacz piorący do tapicerki samochodowej?

Odkurzacz do prania tapicerki, mimo że swoim wyglądem przypomina klasyczne urządzenie, to różni się od niego konstrukcją. Wyposażony jest w dwa zbiorniki – jeden przeznaczony jest do czystej wody oraz środka piorącego, drugi do gromadzenia zanieczyszczonej wody. Zbiorniki z wodą wpływają znacząco na wagę odkurzacza, dlatego najczęściej wyposażony on jest w kółka ułatwiające jego przenoszenie. Taka maszyna do prania tapicerki po naciśnięciu jednego przycisku wytwarza pianę, którą nakłada się na czyszczoną powierzchnię. Mechanizm działania jest bardzo prosty. Woda wraz z detergentem transportowana jest wężykami do ssawki, w której zamontowana jest dysza. To ona sprawia, że woda wraz ze środkiem piorącym wypływa w postaci piany. Dzieje się to pod dość wysokim ciśnieniem, dlatego piana wnika głęboko we włókna, dokładnie je czyszcząc. Następnie woda wraz z zabrudzeniami zostaje wciągnięta do odkurzacza i przetransportowana do zbiornika przeznaczonego na zabrudzenia.

Odkurzacz piorący tapicerkę – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Odkurzacz do prania tapicerki samochodowej wiąże się ze zdecydowanie większym wydatkiem niż jego tradycyjny odpowiednik. Aby zakup był przemyślany, należy przeanalizować swoje potrzeby i do nich dopasować odpowiednie parametry urządzenia.

Kupując odkurzacz piorący tapicerkę, zwróć uwagę na:

  • pojemność zbiornika – im większy, tym rzadziej trzeba go uzupełniać. To pozwala sprawnie i szybko przeprowadzić proces czyszczenia;

  • moc odkurzacza – w domowych warunkach z powodzeniem sprawdzi się urządzenie o mocy w przedziale od 1000 do 1500 W. Większa moc przydaje się tam, gdzie są np. dywany o długim i gęstym włosiu;

  • głośność – im cichsza praca, tym większy komfort podczas sprzątania, który jest szczególnie ważny podczas kilkugodzinnej pracy;

  • akcesoria – kilka końcówek załączonych do zestawu pozwoli Ci posprzątać niemalże każdą powierzchnię i dotrzeć w trudno dostępne miejsca,

  • długość kabla – jeśli odkurzacz do prania tapicerki będzie używany w pomieszczeniach o dużych powierzchniach, to długi kabel nie będzie wymagał częstego przepinania go z jednego gniazdka do drugiego.

Urządzenie do prania tapicerki – profesjonalne odkurzacze kupisz na stronie dosprzatania.com

Aby zapewnić odkurzacze do prania tapicerki najwyższej jakości, które z powodzeniem sprostają wymaganiom profesjonalnego środowiska pracy, w firmie Dosprzatania.com stawiamy przede wszystkim na sprawdzonych producentów tej kategorii urządzeń. Wśród naszych propozycji znajdziesz wyposażenie sygnowane uznanymi markami, co stanowi swoisty znak jakości. Wysokiej klasy materiały minimalizują ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a możliwość pracy w kilku trybach — między innymi na mokro i na sucho — ułatwia sprzątanie różnorodnej przestrzeni, na przykład wnętrza samochodu.

Zachęcamy tym samym do sprawdzenia pełnej oferty naszych odkurzaczy do prania tapicerek samochodowych, dywanów, wykładzin oraz innego rodzaju powierzchni materiałowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obszerną i różnorodną ofertę — w razie jakichkolwiek pytań, zadzwoń do nas!