Kostki i wkłady do pisuarów

Wkłady do pisuarów

Wkładki zapachowe do pisuarów służą przede wszystkim do zabezpieczania odpływu przed zapchaniem gumą do żucia, niedopałkiem czy papierem toaletowym. Nie powodują rozprysków, co zapewnia komfort wszystkim korzystającym z nich osobom. Ich dodatkową zaletą jest to, że neutralizują brzydkie zapachy, odświeżając toaletę.

Nasze wkłady do pisuarów są elastyczne i wyposażone w uchwyt serwisowy, który ułatwia usunięcie zużytego wkładu i zastąpienie go nowym. Każde opakowanie zawiera też jednorazową rękawicę przeznaczoną do jego wymiany. Dostępne są cztery różne wersje zapachowe, jak na przykład zapach kwiatowy.

Czym są kostki do pisuarów?

Oprócz wkładek do pisuarów proponujemy również kostki zapachowe, czyli odświeżacze do pisuarów. Ich celem jest zapewnienie świeżego zapachu w toalecie oraz działanie dezynfekcyjne. Jak wiadomo, pomimo wszelkich starań o zachowanie czystości w publicznych ubikacjach, nie są one sterylne. Często na urządzeniach sanitarnych znajdują się niebezpieczne dla zdrowia bakterie, wywołujące przykre w skutkach choroby.

Aby uniknąć ryzyka, warto zaopatrzyć się w środki dezynfekcyjne. Nasze kostki zapachowe do pisuarów nie tylko odświeżają toaletę, lecz także ją dezynfekują. W ofercie mamy ekonomiczne opakowanie zawierające 1 kg kostek (około 35 sztuk) w atrakcyjnej cenie. Ten produkt pomoże neutralizować brzydkie zapachy i zachować czystość w ubikacji.

Gdzie najlepiej sprawdzają się wkłady i kostki do pisuarów?

W dzisiejszych czasach ludzie dużo się przemieszczają, odwiedzają restauracje, kawiarnie oraz podróżują. Zapewne wszyscy w niektórych okolicznościach korzystają z publicznej ubikacji, czy to w lokalach gastronomicznych, w galeriach handlowych lub na dworcach.

Aby wizyta w WC nie należała do nieprzyjemnych, ważne są komfort i odpowiednie warunki higieniczne. Nasze wkłady i kostki do pisuarów idealnie sprawdzają się w publicznych toaletach. Skutecznie neutralizują brzydkie zapachy, a ponadto mają działanie dezynfekcyjne. Jeżeli chcesz zadbać o ubikację, zapoznaj się z naszymi produktami.