Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
77,00 netto / 94.71 brutto
| Gramatura | 37 g/m² |
| Długość listka | 23 cm |
| Szerokość listka | 25 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Zielony |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Economy |
| Składane | V |
| Wymiary listka złożonego | 11,5 x 25 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 32 kartony |