Pasty do mycia rąk - pasty BHP

Dozowniki pasty do rąk to praktyczne urządzenia, docenione przez wielu klientów naszej hurtowni. Pozwalają one stworzyć środowisko spełniające wszelkie normy BHP. Z tego pożytecznego rozwiązania korzystają biura, zakłady pracy, hotele i budynki użyteczności publicznej.

Zapoznaj się z naszym asortymentem. Od wielu lat wspieramy naszych klientów w kompletowaniu wyposażenia, które pozwala na utrzymanie higieny na wysokim poziomie. W wielu miejscach w których dochodzi do częstego i uporczywego zabrudzania dłoni, jednym z niezbędnych produktów są właśnie dozowniki pasty do mycia rąk.

Filtruj według

Opakowanie
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Filter

Pasta do rąk - co to jest?

Pasta BHP do rąk to gęsty środek, o niemalże stałej postaci, przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń w łagodny sposób. Jest niealkaliczna i nie zawiera mineralnych środków ściernych. Produkty marki Merida przygotowano na podstawie ekologiczną mączkę drzewną.

Substancja nie zatyka kanalizacji i została przetestowana dermatologicznie. Stosowanie pasty chroni, pielęgnuje i nawilża dłonie. Zwalcza wszystkie trudnozmywalne substancje, takie jak smary, żywice, kleje, sadze i tłuszcze.

Pasta do mycia rąk dla mechaników - kiedy warto po nią sięgnąć?

Kontakt z materiałami powodującymi trudne do usunięcia z powierzchni dłoni zabrudzenia często bywa nieunikniony. Dotyczy to na przykład pracowników warsztatów samochodów, mających często styczność ze smarami i olejami silnikowymi. Pasta do mycia rąk dla mechaników jest sprawdzonym środkiem czyszczącym, który pozwala pozbyć się tłustych plam z powierzchni skóry.

Z pasty BHP korzysta równie często personel zakładów przemysłowych, rzemieślniczych, hut i kotłowni. Warto po nią sięgać zawsze, kiedy mamy do czynienia z trudnymi do zmycia zabrudzeniami dłoni.

Dozowniki pasty do rąk - cechy

W ofercie dosprzatania.com znajdziesz dwa różne modele dozowników pasty do rąk. Do wyboru są aluminiowe dyspensery o pojemności 2500 ml i tańsze, plastikowe, mieszczące 2000 ml produktu. Oba urządzenia montuje się do ściany. Poszczególne elementy pojemników - w zależności od wybranego modelu - wykonano z trwałych materiałów, takich jak ABS i kwasoodporna stal.

Dzięki wielu udogodnieniom nasze dyspensery są komfortowe w użytkowaniu. Okienka ułatwiają kontrolowanie ilości produktu wewnątrz pojemnika. Utrzymanie urządzenia w czystości jest proste dzięki możliwości rozebrania go na części. Rekomendowane przez nas modele są kompatybilne z pastami BHP marki Merida - lidera w produkcji środków czystości.

Każdy pojemnik na pastę do rąk dostarczany jest w komplecie z kołkami i taśmami. Ułatwia to instalację dyspensera.

Dozowniki pasty do rąk - zalety

Dozowniki pasty do rąk Merida są cenione za elegancki, estetyczny wygląd. Warto zwrócić uwagę na możliwość zamykania pojemników na kluczyk. Dzięki praktycznym dyspenserom łatwe jest utrzymanie czystości i komfortu pracy. Umieść je we wspólnej przestrzeni, by wszyscy mogli swobodnie korzystać z produktu, kiedy tylko poczują potrzebę umycia dłoni.

Korzystanie z pasty do mycia rąk nie powoduje podrażnień skóry. Produkty Merida skutecznie usuwają zabrudzenia, zapewniają nawilżenie i przyjemny zapach. W zestawieniu z mydłem do dezynfekcji i ręcznikami papierowymi umożliwiają zachowanie wysokiej higieny, zgodnej z normami BHP. Cały niezbędny asortyment zamówisz w sklepie dosprzatania.com.

Pasta do mycia rąk - cena

Testowana dermatologicznie pasta do rąk Merida jest wydajnym i ekonomicznym produktem. Jej cena uzależniona jest między innymi od zamówionej objętości opakowania. Najbardziej oszczędne są duże, dziesięciokilogramowe wiadra. Zapewniamy produkty także w mniejszych ilościach: kanistrach ważących 5 kg i kompaktowych puszkach 500 g.

Zapoznaj się z naszą ofertą, a z łatwością porównasz ceny past do mycia rąk. Obsługujemy zamówienia zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Możesz kupić dowolną liczbę opakowań.

Pasta do rąk - oferta dosprzatania.com

Oferta sklepu dosprzatania.com obejmuje szeroki wybór past do mycia rąk i wygodnych dozowników marki Merida. Z pewnością znajdziesz tutaj rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze konkretnego produktu. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży utrzymania czystości i ekspertami produktowymi Merida. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą. Doradzimy Ci, który spośród produktów spisze się najlepiej.

Odkryj pozostałe produkty ze sklepu internetowego dosprzatania.com

Odkurzacze profesjonalne | Profesjonalne środki czystości | Mopy do podłóg | Wózki do sprzątania Merida | Profesjonalny sprzęt do sprzątania | Kolorowe worki na śmieci | Odświeżacze powietrza Merida | Akcesoria łazienkowe | Środki do dezynfekcji | Dozowniki Merida | Pojemniki na ręczniki papierowe | Mydła i pasty do rąk | Ręczniki papierowe jednorazowe | Kosze na śmieci | Suszarki hotelowe | Wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych | Narzędzia montażowe