Pasty do mycia rąk - pasty BHP

Oferujemy dwa rozwiązania dozowników do pasty bhp. Dozownik łokciowy do pasty wykonany z aluminium o pojemności 2500 ml. Drugie rozwiązanie stosowane częściej u naszych klientów. Dozowniki do pasty bhp plastikowe. Bardzo mocne i odporne o pojemności 2000 ml. Oba modele są dozownikami do pasty mocowanymi do ściany, wiszącymi.

Utrzymacie czystości w biurach, zakładach pracy, hotelach czy budynkach użyteczności publicznej, jeszcze nigdy nie było tak ważne. Od wielu lat wspieramy naszych klientów w kompletowaniu wyposażenia, które pozwoli na utrzymanie higieny na odpowiednim, wysokim poziomie. Pośród naszego bogatego asortymentu znajdują się m.in. dozowniki pasty do mycia rąk. To praktyczne urządzenia, które doceniło już wielu naszych klientów pragnących pracować w środowisku i otoczeniu, które spełnia wszelkie normy BHP.

Filtruj według

OPAKOWANIE
więcej... mniej
POJEMNOŚĆ
więcej... mniej
Filter

Dozowniki pasty do rąk

Dyspensery, które weszły do naszej oferty, wykonane są z trwałych materiałów takich tworzywo ABS, zaś poszczególne elementy powstały m.in. z kwasoodpornej stali. Polecane przez nas produkty są kompatybilne z pastami BHP marki Merida, która jest liderem w produkcji środków czystości. Dyspensery z naszego sklepu posiadają wiele udogodnień, dzięki którym ich użytkowanie będzie komfortowe.

Urządzenia do płynów BHP zostały wyposażone m.in. w okienka przeznaczone do kontroli ilości środka czystości. Łatwe w obsłudze dyspensery są skonstruowane w ten sposób, żeby wymiana ich zawartości była jak najprostsza. Zbiornik znajdujący się w środku można też łatwo wyjąć i wymyć go.

Dozowniki pasty BHP do rąk

Polecane przez nas produkty służą do montażu na ścianie. Do każdego artykułu dołączone są kołki oraz wkręty i taśmy – dzięki tym akcesoriom instalacja dyspenserów nie będzie skomplikowana i trudna. Artykuły można przytwierdzić do ściany w miejscu, które będzie dla każdego najbardziej komfortowe. Kolejną zaletą polecanych przez nas wyrobów do środków BHP jest możliwość zamykania ich na kluczyk.

Nasi klienci cenią także nienachalny design i estetyczny wygląd produktów. Dozowniki pasty służą do oczyszczania rąk oraz usuwania z nich smarów czy olejów silnikowych. Płyny Merida, których jesteśmy dystrybutorem, oraz które służą do wypełniania dyspenserów, to środki najwyższej jakości. Skuteczne i wydajne artykuły do mycia rąk posiadają przyjemną konsystencję i zapach i nie powodują wysuszenia skóry.

Troska o higienę jest ważna nie tylko w przestrzeni domowej, lecz także w miejscu pracy. Szczególnie przedstawiciele tych profesji, którzy na co dzień, wykonując zawodowe obowiązki, mają kontakt ze środkami pozostawiającymi na odzieży oraz ciele zabrudzenia, powinni dbać o ich regularne usuwanie. Jeśli plamy oleju silnikowego lub smaru na dłoniach do nieodłączny element pracy, w pozbyciu się ich bez wątpienia pomoże profesjonalna pasta do mycia rąk. Niezwykle skutecznie czyści ona powierzchnię skóry, nie podrażnia jej i nie powoduje przesuszeń.

Pasty do mycia rąk - wydajny środek do mycia rąk po smarach

Często nie sposób uniknąć podczas pracy kontaktu z substancjami, które powodują trudne do usunięcia z powierzchni dłoni zabrudzenia. Najczęściej są to oleje silnikowe i smary, których stosowanie jest konieczne w przypadku wykonywania wielu zawodów, w tym mechanika samochodowego. Jak po wypełnieniu codziennych obowiązków pozbyć się tłustych plam z powierzchni skóry? W tym celu najlepiej zastosować sprawdzony środek czyszczący. Specjalnie przystosowana pasta do mycia rąk dla mechaników pozwoli zadbać o zachowanie higieny w miejscu pracy. Poza odpowiednio dobranymi składnikami myjącymi wyróżnia się ona wydajnością, łatwością w użyciu oraz łagodnym, przyjemnym zapachem.

Funkcjonalny dozownik do pasty do rąk

Jak zagwarantować dostęp do środka czyszczącego wszystkim pracownikom? Najwygodniejszym sposobem będzie umieszczenie we wspólnej przestrzeni dozownika. To pozwoli osobom zatrudnionym swobodnie korzystać z pasty, wygodnie nakładając ją na ręce, kiedy tylko poczują potrzebę ich umycia. Niezwykle istotna jest dbałość o czystość dłoni, za pomocą których spożywa się posiłki i które są podawane w geście powitania, bowiem wszelkie zabrudzenia na rękach szczególnie rzucają się w oczy. Nie chodzi więc jedynie o samą higienę, lecz także o estetykę. Funkcjonalny dozownik do pasty do rąk bez wątpienia ułatwi ich czyszczenie. Zapraszamy również do zapoznania się z szerokim wyborem innych produktów dostępnych w ofercie, jak na przykład mydła do dezynfekcji czy ręczniki papierowe.

Zachęcamy do zakupu niniejszych produktów!