Suszarki do rąk, włosów, kieszeniowe, turbo

Elektryczne suszarki do rąk oraz włosów pozwalają nam zaoszczędzić czas na manualne wycieranie dłoni lub czekanie, aż włosy w naturalny sposób staną się suche. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które są praktyczne i funkcjonalne. Nasze suszarki różnią się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane – wybierać można spośród suszarek metalowych, stalowych lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami.

Filtruj według

OBUDOWA
więcej... mniej
WERSJA
więcej... mniej
Filter

Suszarka do rąk – błyskawiczne działanie

W naszej ofercie znajdziesz suszarki kieszeniowe, które od tych najczęściej spotykanych, różnią się wielkością. Suszarka do rąk kojarzy się z niewielką skrzynką, która zaczyna suszyć po zbliżeniu do niej dłoni. Suszarka do rąk turbo – kieszeniowa, zazwyczaj jest montowana dużo niżej i wkłada się do niej dłonie w celu jej uruchomienia.

Suszarki do rąk Merida — postaw na profesjonalizm

Do zadań specjalnych doskonale sprawdzają się suszarki do rąk Merida, które poza komfortem suszenia zapewniają także bezpieczeństwo użytkowania. Pełnią swoją funkcje najlepiej zamontowane w różnego rodzaju miejscach publicznych, toaletach lub pokojach hotelowych.

Merida do Polska firma, dlatego kupując produkty marki, wspierasz rodzimą gospodarkę. Bardzo często suszarki do rąk Merida możemy spotkać w publicznych toaletach, szpitalach, szkołach czy biurach.

Suszarki do rąk elektryczne — komfortowe rozwiązanie

Elektryczne suszarki do rąk można nabyć w kilku wariantach – wersja biała, szara, matowa i polerowana. W sprzedaży posiadamy suszarki, które uruchamia się przyciskiem. Dzięki temu rozwiązaniu suszarki nie jest w stanie uruchomić przypadkowy ruch — posiadamy pełną kontrolę nad aktywnością urządzenia.

Suszarki do rąk elektryczne występują w wersji z obudową aluminiową, żaroodporną, z melaminy, metalową i z tworzywa sztucznego. Wśród dostępnych modeli można znaleźć warianty z obrotową dyszą, która pozwala osuszyć np. przypadkowo zamoczone ubranie lub włosy po wyjściu z basenu czy spod prysznica. Suszenie powietrzem niweluje gromadzenie się bakterii na skórze, jest bardziej

higieniczne nawet od jednorazowych środków higienicznych – ręczników lub chusteczek będących elementem zaopatrzenia toalety.

Suszarka do włosów – hotelowa wygoda

Posiadamy szeroką ofertę suszarek do włosów, których atuty najlepiej sprawdzą się w hotelach i pensjonatach. Jest to konieczny element wyposażenia hotelowego. Jest to udogodnienie dla gości hotelowych, którzy nie lubią zabierać w podróż nadbagażu w postaci urządzeń elektronicznych, które może zapewnić pensjonat. Suszarka do włosów hotelowa zabezpieczona jest przed kradzieżą, ponieważ mocuje się ją na stałe do ściany w dowolnym miejscu.

Suszarka hotelowa Merida to gwarancja skuteczności i zadowolenia konsumentów. Urządzenia tej marki cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników ze względu na swoją trwałość i skuteczność. Poza niezawodnym działaniem suszarka oferuje także estetyczny wygląd, który komponuje się ze wszystkimi wystrojami hotelowymi. Jest łatwa w obsłudze, można ją przymocować do ściany, umożliwiając łatwy dostęp.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas suszarkami i zakupu profesjonalnego sprzętu w dobrej cenie.

Suszarki do rąk Merida to doskonałe urządzenie do łazienek i toalet. Każdemu użytkownikowi gwarantują bezpieczeństwo i komfort suszenia rąk. Oferujemy suszarki do rąk z tworzywa, metalowe i stalowe. Dla klientów szukających suszarek turbo polecamy suszarki kieszeniowe. Do suszenia włosów idealne są suszarki hotelowe. Polecamy również niezawodną linię suszarek do rąk MEDIFLOW. Są to suszarki do łazienki o bardzo dużym natężeniu ruchu.