Suszarki do rąk, włosów, kieszeniowe, turbo

Elektryczne suszarki do rąk oraz włosów pozwalają nam zaoszczędzić czas na manualne wycieranie dłoni lub czekanie, aż włosy w naturalny sposób staną się suche. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które są praktyczne i funkcjonalne. Nasze suszarki różnią się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane – wybierać można spośród suszarek metalowych, stalowych lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami.

Filtruj według

Wysokość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Obudowa
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Czas suszenia
więcej... mniej
Prędkość powietrza
więcej... mniej
Temperatura powietrza
więcej... mniej
Wydajność
więcej... mniej
Bryzgoszczelność
więcej... mniej
Moc znamionowa
więcej... mniej
Moc silnika
więcej... mniej
Moc grzałki
więcej... mniej
Prędkość obrotowa silnika
więcej... mniej
Klasa ochrony p. poż.
więcej... mniej
Natężenie dźwięku
więcej... mniej
Waga [kg]
więcej... mniej
Filter

Suszarka do rąk – błyskawiczne działanie

W naszej ofercie znajdziesz suszarki kieszeniowe, które od tych najczęściej spotykanych, różnią się wielkością. Suszarka do rąk kojarzy się z niewielką skrzynką, która zaczyna suszyć po zbliżeniu do niej dłoni. Suszarka do rąk turbo – kieszeniowa, zazwyczaj jest montowana dużo niżej i wkłada się do niej dłonie w celu jej uruchomienia.

Suszarki do rąk Merida — postaw na profesjonalizm

Do zadań specjalnych doskonale sprawdzają się suszarki do rąk Merida, które poza komfortem suszenia zapewniają także bezpieczeństwo użytkowania. Pełnią swoją funkcje najlepiej zamontowane w różnego rodzaju miejscach publicznych, toaletach lub pokojach hotelowych.

Merida do Polska firma, dlatego kupując produkty marki, wspierasz rodzimą gospodarkę. Bardzo często suszarki do rąk Merida możemy spotkać w publicznych toaletach, szpitalach, szkołach czy biurach.

Suszarki do rąk elektryczne — komfortowe rozwiązanie

Elektryczne suszarki do rąk można nabyć w kilku wariantach – wersja biała, szara, matowa i polerowana. W sprzedaży posiadamy suszarki, które uruchamia się przyciskiem. Dzięki temu rozwiązaniu suszarki nie jest w stanie uruchomić przypadkowy ruch — posiadamy pełną kontrolę nad aktywnością urządzenia.

Suszarki do rąk elektryczne występują w wersji z obudową aluminiową, żaroodporną, z melaminy, metalową i z tworzywa sztucznego. Wśród dostępnych modeli można znaleźć warianty z obrotową dyszą, która pozwala osuszyć np. przypadkowo zamoczone ubranie lub włosy po wyjściu z basenu czy spod prysznica. Suszenie powietrzem niweluje gromadzenie się bakterii na skórze, jest bardziej

higieniczne nawet od jednorazowych środków higienicznych – ręczników lub chusteczek będących elementem zaopatrzenia toalety.

Suszarka do włosów – hotelowa wygoda

Posiadamy szeroką ofertę suszarek do włosów, których atuty najlepiej sprawdzą się w hotelach i pensjonatach. Jest to konieczny element wyposażenia hotelowego. Jest to udogodnienie dla gości hotelowych, którzy nie lubią zabierać w podróż nadbagażu w postaci urządzeń elektronicznych, które może zapewnić pensjonat. Suszarka do włosów hotelowa zabezpieczona jest przed kradzieżą, ponieważ mocuje się ją na stałe do ściany w dowolnym miejscu.

Suszarka hotelowa Merida to gwarancja skuteczności i zadowolenia konsumentów. Urządzenia tej marki cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników ze względu na swoją trwałość i skuteczność. Poza niezawodnym działaniem suszarka oferuje także estetyczny wygląd, który komponuje się ze wszystkimi wystrojami hotelowymi. Jest łatwa w obsłudze, można ją przymocować do ściany, umożliwiając łatwy dostęp.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas suszarkami i zakupu profesjonalnego sprzętu w dobrej cenie.

Suszarki do rąk Merida to doskonałe urządzenie do łazienek i toalet. Każdemu użytkownikowi gwarantują bezpieczeństwo i komfort suszenia rąk. Oferujemy suszarki do rąk z tworzywa, metalowe i stalowe. Dla klientów szukających suszarek turbo polecamy suszarki kieszeniowe. Do suszenia włosów idealne są suszarki hotelowe. Polecamy również niezawodną linię suszarek do rąk MEDIFLOW. Są to suszarki do łazienki o bardzo dużym natężeniu ruchu.