Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
157,50 netto / 193.73 brutto
| Gramatura | 3 x 17,5 g/m² |
| Długość listka | 21 cm |
| Szerokość listka | 22,5 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Białość | 83 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Ilość na palecie | 40 kartonów |