Powrót

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MINI, okienko szare

112,00 netto / 137,76 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Pojemnik na ręczniki papierowe składane zz

Użytkowanie

Podajnik na ręczniki jest bardzo łatwy w obsłudze i praktyczny w użytkowaniu. Systematyczne uzupełnianie ręczników pozwala na komfortowe użytkowanie przy dużej liczbie użytkowników. Przeznaczony jest do ręczników papierowych składanych w "Z" lub "V". Wewnątrz przystosowany jest do umieszczenia od 250 do 500 sztuk ręczników papierowych. Różnica ta wynika i zależy od jakości ręczników, ich gramatury oraz ilości warstw.

Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, biurach, gabinetach  lekarskich, łazienkach i toaletach publicznych.

Linia Merida TOP, do której zaliczamy pojemnik, jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do podajnika można wybrać dozowniki mydła oraz pojemniki na papier toaletowy.

Do pojemnik pasują ręczniki o symbolach: VEZ029, VEZ080, VKZ011, VKZ021, VKS014, VKB023, VEB026, VOB033, VOB034, VTB015, VTB016, VPB001

Jak zamontować pojemnik na ręczniki merida?

Pojemnik montujemy na ścianę na dołączony do zestawu komplet kołków i wkrętów 6 mm. Taki montaż jest gwarancją stabilnej pozycji pojemnika. W toaletach damskich dól pojemnika powinien wisieć 115 cm od podłogi w toaletach męskich 120 cm.

Obudowa

Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z szarym okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu ręczników.

Czyszczenie

Pojemnik jest łatwy do mycia i czyszczenia. Gładka powierzchnia pozwala bez trudu umyć ścianki wewnątrz oraz na zewnątrz.

Jak otworzyć pojemnik na ręczniki Merida?

Aby otworzyć pojemnik niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 (kluczyk jest dostępny w zestawie). Kluczyk wkładamy w dwa górne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część pojemnika się otworzy. Opuszczamy ją do dołu, do pozycji poziomej w celu uzupełnienia ręczników.

Parametry techniczne

Wysokość26,5 cm
Szerokość28 cm
Głębokość14,5 cm
MateriałTworzywo
DozowanieManualne
KolorBiały
WersjaMini
MontażNaścienny
LiniaTop

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MINI, okienko szare

Pojemnik na ręczniki papierowe składane MERIDA TOP MINI, okienko szare

Napisz opinię