Kosze na śmieci i pojemniki na odpady metalowe i wewnętrzne

Kosze na śmieci stanowią nieodłączny element wyposażenia większości pomieszczeń w domu, pracy lub szkole. Pozwalają zachować porządek w pomieszczeniu, w którym przebywamy, dodatkowo mogą stanowić elegancki element wystroju, jeśli zdecydujemy się na odpowiedni model, który poza funkcjonalnością zapewni pewien walor estetyczny. Poznaj naszą ofertę, dowiedz się o oferowanych pojemnościach i funkcjach pojemników z naszego sklepu. Zapraszamy do zakupów.

Filtruj według

Materiał
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Sposób otwierania
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Filter

Który kosz na śmieci wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów pojemników na odpady. Kosz na śmieci może mieć wiele różnych kształtów i wielkości. Mogą to być kosze biurowe na śmieci, kosze siatkowe na ręczniki, pojemniki siatkowe na odpady lub kosze wiszące. Wykonuje się je z różnych materiałów, które można dostosować do swoich potrzeb. Dostępne są w wersji plastikowej bądź metalowej, stojące bądź wiszące, bezdotykowe lub pedałowe, które otwiera się poprzez lekkie nadepnięcie na pedał zamontowany na samym dole pojemnika.

Bezdotykowy kosz na śmieci

W dzisiejszych czasach wszelkie rozwiązania, które nie wymagają od nas bezpośredniego kontaktu fizycznego z przedmiotami używanymi przez wiele osób, sprawia, że czujemy się dużo bardziej komfortowo w takich przestrzeniach. Kosz na śmieci, którego nie musimy dotykać, odejmuje nam konieczności dezynfekowania dłoni po każdym użyciu. To automatyczne urządzenie pozwala z niego skorzystać dzięki zainstalowanym czujnikom podczerwieni. Zbliżamy dłoń do czujnika, a pokrywa sama się unosi. Sensor będzie spełniał swoją funkcję, jeśli zbliżymy dłoń na odległość nie większą niż 10 cm.

Gdzie kupić kosze na śmieci? Wewnętrzne, tanie kosze na śmieci

W naszym sklepie oferujemy zarówno kosze na śmieci wewnętrzne, jak i te, które przeznaczone są do segregowania odpadów. Duże pojemniki, które wystawia się na zewnątrz oraz te małe, idealne do biura czy gabinetu. Oferowane przez nad produkty różnią się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane, pojemnością, montażem oraz sposobem otwierania.

Tanie kosze na śmieci nie muszą być pozbawione lepszych funkcji lub być wykonane z gorszego materiału. Jakość wszystkich naszych produktów jest wysoka i z pewnością będą w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych klientów. Określ, czego szukasz, a na pewno u nas znajdzie się to, czego potrzebujesz.

Kosze pedałowe na śmieci – dlaczego są lepsze od tych zwyczajnych?

Kosze pedałowe na śmieci są niezawodne, ze względu na to, że pomimo konieczności dotykania pokrywy bezpośrednio dłonią, nadal mamy pełną kontrolę nad otwieraniem i zamykaniem pojemnika. Odpowiednio zainstalowany pedał u samego dołu kosza umożliwia odkrycie go w

przeciągu chwili. Wystarczy nacisnąć na pedał, a pokrywa się uniesie. Zdjęcie nogi z przycisku automatycznie zamyka pokrywę. Trwa to chwilę, nasze ręce pozostają czyste i nie musimy się martwić o wadliwość czujnika ruchu lub podczerwieni.

Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą i zakupu odpowiadającego oczekiwaniom kosza na śmieci.

Do wyboru ponad 100 koszy na śmieci. W tym kosze do segregacji śmieci oraz wyjątkowe kosze bezdotykowe. Kosze na śmieci plastikowe oraz kosze na śmieci metalowe w wersji matowej lub polerowanej. Idealne do wyposażenia biur, hoteli, łazienek i toalet, gabinetów oraz jednostek publicznych. Kosze do segregacji dostępne są pojedynczo lub w zestawach.