Mopy do podłóg, do paneli, z mikrofibty, sznurkowe i paskowe

W codziennym życiu niezwykle istotny jest wypoczynek, lecz nie będzie on możliwy bez zapewniania sobie komfortowych warunków, takich jak stworzenie przytulnej, mieszkalnej przestrzeni. Co wpływa na dobre samopoczucie we własnym domu i innych budynkach, w których stale przebywają ludzie? Bez wątpienia ogromne znaczenie ma zachowanie porządku w pomieszczeniach. Regularne usuwanie kurzu i mycie powierzchni to klucz do tego, by stworzyć przyjemne miejsce do codziennego przebywania oraz zdrowego funkcjonowania. Jak więc profesjonalnie zadbać o czystość we wnętrzach?

Filtruj według

Wymiary
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Filter

Mopy do podłóg. Efektywność sprzątania

Niektórzy zastanawiają się, w czym w rzeczywistości pomaga zachowanie porządku. Staranne sprzątanie odpowiada nie tylko za efekt wizualny, lecz przede wszystkim wspiera troskę o zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień. Brud, kurz i krążące w powietrzu alergeny niekorzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Z tego względu warto sprzątać starannie oraz regularnie. Nie wystarczy odkurzyć mieszkania, konieczne jest również umycie powierzchni. W tym celu pomocne okażą się mopy do podłóg oraz specjalnie przystosowane do nich stelaże. Dzięki tym artykułom pomieszczenia na nowo zalśnią czystością.

Mop Merida – szeroki wybór modeli

Ze względu na różne typy podłóg, niezbędne jest ich odpowiednie pielęgnowanie − w inny sposób czyści się bowiem łazienkowe płytki niż drewniane deski. Dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. mop do paneli podłogowych. Profesjonalnie usuwa on wszelkie zabrudzania, a przy tym nie niszczy delikatnej powierzchni paneli. Ten, kto poszukuje natomiast mopa uniwersalnego, przeznaczonego do różnych rodzajów powierzchni, z pewnością chętnie sięgnie po mop bawełniany. W ofercie znaleźć można również mop do kurzu, który pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni mebli oraz inne propozycje marki Merida. Bogaty wybór wysokiej jakości produktów sprawia, że każdy bez problemu może dostosować odpowiednie artykuły do swoich potrzeb. Jeszcze nigdy sprzątanie nie było tak proste!

Zapraszamy na zakupy!

Mopy i stelaże wraz z wózkami do sprzątania tworzą kompletne zestawy do mycia podłóg. Pozwalają utrzymać czystość małych oraz dużych powierzchni, które różnią się materiałem wykonania. Duża oferta mopów do podłóg pozwala dopasować materiał, szerokość i rodzaj mopa do potrzeb. Mopy płaskie z mikrofibry lub mopy bawełniane sprawdzają się na powierzchniach płaskich. Są idealne do mycia i sprzątania biur, ciągów komunikacyjnych itp. Są to mopy do paneli, do płytek, linoleum. Dostępne są również mopy sznurkowe i paskowe. Ich gramatura i objętość skutecznie sprawdzają się do mycia podłóg mocno zaplamionych i narażonych na duże ilości wody, tłuszczy, np. kuchnie i warsztaty. Do każdego rodzaju mopa do podłogi dostępne są odpowiednie stelaże. Stelaże do mopów kieszeniowych, stelaże do mopów z zakładkami oraz stelaże do mopów sznurkowych.