Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
99,00 netto / 121.77 brutto
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Długość listka | 23 cm |
| Szerokość listka | 25 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Białość | 84 % |
| Składane | V |
| Wymiary listka złożonego | 11,5 x 25 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 32 kartony |