Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy na mokro i sucho stanową podstawowe wyposażenie odkurzacza w momencie zakupu. Są elementami mocno eksploatowanymi i zużywają się. Jednak wiemy, jak istotne i pomocne są w pracy nasz odkurzacze. W stałej ofercie posiadamy akcesoria do odkurzaczy na mokro i sucho oraz odkurzaczy piorących. Wąż ssący, ssawki, ssawa dwufunkcyjna oraz worki dostępne są od ręki.

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów do sprzątania. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi części do odkurzaczy. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Jakościowe części zamienne do odkurzaczy

Oferta sklepu internetowego to między innymi wąż ssący. Jego elastyczna powłoka ułatwia manewrowanie pomiędzy meblami, natomiast spora długość pozwala na sprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc. Produkt posiada standardową średnicę wtyku, dzięki czemu może być stosowany w bardzo wielu modelach odkurzaczy. Oprócz tego propozycja naszej firmy to także rękojeść plastikowa z regulacją siły ssania. Część ta została wykonana z przyjemnego w dotyku plastiku, dzięki czemu sprzątanie domu nie jest przyczyną jakiegokolwiek dyskomfortu. W tym przypadku również produkt będzie pasował do wielu typów odkurzaczy.

Części i akcesoria do odkurzaczy przemysłowych

Propozycja naszej firmy to także ssawa dwufunkcyjna. Posiada dużą powierzchnię co sprawia, że sprzątanie zajmuje bardzo mało czasu. Dzięki wyciąganym szczotkom produkt może być stosowany do czyszczenia zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. Ponadto oferujemy także ssawę okrągłą z włosiem. Sprawdzi się idealnie do usuwania brudu z małych i trudno dostępnych miejsc.

Jednym z najważniejszych elementów jest filtr, który pozwala na efektywne sprzątanie nawet bardzo mocno zabrudzonych miejsc. Jego zadaniem jest przede wszystkim ochrona silnika przed pyłami i kurzem zasysanego powietrza. W ramach prowadzonych działań prezentujemy także worki, które są dostępne w różnych pojemnościach.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka oferta sklepu internetowego, a także znakomita jakość wykonania poszczególnych części powodują, że oferowane produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.