Papiery toaletowe w listkach

Nic nie sprawia takiej przyjemności, jak czysta, zadbana i dobrze zaplanowana łazienka. Wbrew pozorom podobny efekt nie jest łatwo osiągnąć, zwłaszcza w toaletach publicznych i użytkowanych przez wiele różnych osób (w restauracjach, hotelach, instytucjach kultury, centrach handlowych etc.). W takich miejscach należy szczególnie dbać o higieniczne, sterylne warunki i ułatwiać zachowanie pomieszczenia w możliwie jak najbardziej estetycznym stanie przez każdego, kto wchodzi do toalety. Jedną z kluczowych kwestii jest zadbanie o odpowiednio komfortowe warunki użytkowania papieru toaletowego.

Papier toaletowy w listkach — dlaczego jest lepszy niż rolka?

Jest wiele korzyści płynących z zamiany papieru toaletowego w standardowej rolce, na dozownik serwujący listki w publicznej toalecie. Pierwsza z nich to korzyść typowo logistyczna. Papier w rolce trudno kontrolować, może się w dowolnej chwili rozwinąć i to do tego stopnia, że aż dotknie ziemi. W publicznych łazienkach to właśnie podłoga jest nośnikiem największej ilości bakterii i zarazków, nie tylko dlatego, że tuż obok znajduje się muszla klozetowa. Każdy, kto wchodzi do publicznej łazienki, robi to w butach, a więc wnosząc na podeszwie niezliczone ilości bakterii, rozproszonych po różnych chodnikach, ulicach i posadzkach. Wchodząc do kabiny i wychodząc z niej, to właśnie między innymi na podłodze roznosi te same bakterie, które nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu ani z papierem toaletowym, ani później z ludzkim ciałem. Co więcej, taki rozwinięty papier zniechęci kolejną osobę do użycia go, co sprawia, że jest gorszym wyborem niż papier toaletowy w listkach.

Merida papier toaletowy w listkach w przeciwieństwie do rolek, nie zerwie się z uchwytu na papier toaletowy przy mocniejszym pociągnięciu. Listek papieru toaletowego można po prostu wziąć, zamiast odrywać go siłą, co nie zawsze jest łatwym zadaniem.

Merida papier toaletowy w listkach — z myślą o wygodzie i funkcjonalności

Z publicznych toalet korzystają nie tylko osoby całkowicie sprawne, użytkują je także osoby z niepełnosprawnościami. W przypadku ograniczeniami ruchowymi dłoni lub palców, a także dolegliwościami, które utrudniają mocny chwyt, sięgnięcie po listek papieru toaletowego jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. To sprawia, że papier toaletowy w listkach Merida jest po prostu bardziej komfortowy i łatwo dostępny dla każdego. Jest to ułatwienie również dla dzieci lub osób starszych, które mogą sobie nie radzić z dużymi rolkami papieru.

Papier toaletowy listki — więcej niż jedna warstwa

To, że papier występuje w listkach, a nie w rolce, wcale nie oznacza, że musi być cienki. Papier toaletowy listki można kupić w różnych rozmiarach i wariantach. Wybierając opcję premium, można zyskać nawet trzy warstwy porządnego papieru toaletowego — nie tylko miękkiego, ale także chłonnego i wytrzymałego.

Zarówno w przypadku papieru w rolce, jak i tego w listkach, dysponujemy różnymi typami papieru do wyboru. W naszym sklepie kupić można papier celulozowy lub makulaturowy. Oba te papiery nie są wodotrwałe, a więc bez problemu rozpuszczają się w wodzie. Dodatkowo posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH. Zachęcamy do zakupów.