Urządzenia do sprzątania - odkurzacze - myjki wysokociśnieniowe - osuszacze, nagrzewnice powietrza - wentylatory

Zastosowanie profesjonalnych odkurzaczy

Odkurzacze marki Ehrle to produkty przeznaczone do ciężkiej i wielogodzinnej pracy. Doskonała wydajność oraz parametry robocze pozwalają na pracę w różnych warunkach. Wielofunkcyjność odkurzaczy na mokro pozwala im pracować w biurach, restauracjach, sklepach i warsztatach. Poradzą sobie z kurzem, gruzem i cieczą. Mogą również służyć jako odkurzacze do samochodu. W zależności od zapotrzebowania oferujemy modele o różnej mocy, w tym bardzo wydajne odkurzacze Ehrle jednosilnikowe do mniejszych powierzchni oraz odkurzacze trzysilnikowe do najbardziej wymagających zadań.

Odkurzacz do prania Ehrle Delta 200 jest profesjonalnym i niezawodnym odkurzaczem do myjni samochodowych. Również w hotelach i pensjonatach sprawdzi się jako odkurzacz piorący do tapicerek i mebli. Jest profesjonalny a zarazem zwrotny i łatwy w użytkowaniu. Dodatkowo jest to odkurzacz do odkurzania zanieczyszczeń suchych - odkurzanie "na sucho" lub zanieczyszczeń mokrych i cieczy - odkurzanie "na mokro".

W ofercie mamy także odkurzacz hotelowy Merida Dex. Mały odkurzacz okrągły gwarantuje cichą i komfortową pracę. Z pewnością sprawdzi się przy pracach czyszczących w restauracjach, hotelach, biurach, placówkach służby zdrowia i innych.

Jednosilnikowy czy trzysilnikowy?

Odkurzacze jednosilnikowe np. EHRLE JET WET, EHRLE POWER JET 503 (PPL), EHRLE POWER JET 503 (INOX) lub EHRLE DELTA 200 są dedykowane dla wymagającego użytkownika oczekującego od sprzętu wysokich parametrów pracy, bardzo wytrzymałego silnika i niewielkich gabarytów. Każdy z nich posiada profesjonalną i niskoobrotową turbinę ssącą (silnik) z niezależnym chłodzeniem (by-pass). Dzięki temu odkurzacz może pracować nieprzerwanie przez kilka godzin. Pojemny, lekki zbiornik z polipropylenu (PPL) lub stali chromowanej (INOX) umieszczony jest na podstawie z kółkami, w której znajdują się również praktyczne uchwyty lub schowki na umieszczenie akcesoriów. Co ważne, każdy wyposażony jest w innowacyjny filtr standardowy typu SANIFILTER ™ - antybakteryjny i skuteczny w hamowaniu i eliminowaniu wielu szkodliwych mikroorganizmów. W połączeniu z workiem papierowym oraz opcjonalnym filtrem nylonowym zapewni doskonałą czystość i poziom filtracji. Sprawdzi się doskonale w hotelu, warsztacie, biurze, firmie sprzątającej, sklepie, a także w domu. Polecany także jako odkurzacz samochodowy.

Odkurzacz trzysilnikowy jak np. EHRLE POWER JET 640B (INOX) to profesjonalny odkurzacz o wysokiej mocy czyszczenia, który znajduje zastosowanie w warunkach przemysłowych. Trzy niskoobrotowe silniki ssące (turbiny) załączane niezależnie umożliwiają jeszcze mocniejszą i wielogodzinną ciągłą pracę. 78-litrowy zbiornik INOX to duża pojemność, która nie wymaga częstego opróżniania, a jego konstrukcja jest właściwa dla różnego typu zanieczyszczeń. Rozwiązanie polecane do zadań specjalnych tj. czyszczenia różnego typu powierzchni profesjonalnych w przemyśle, dużych warsztatach, magazynie itp.