Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
146,00 netto / 179.58 brutto
| Gramatura | 2 x 23 g/m² |
| Długość listka | 24 cm |
| Szerokość listka | 23 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Białość | 80 % |
| Wymiary listka złożonego | 9 x 23 cm |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |