Serwetki gastronomiczne

Serwetki to bardzo przydatne elementy, o które warto zadbać na każdej stołówce, w każdej restauracji, w firmie cateringowej, na każdym festynie, a także w każdym domu. Serwetki gastronomiczne to produkt nie tylko dekoracyjny, ale także bardzo praktyczny. Przydają się na co dzień i od święta, w różnych placówkach oraz domach prywatnych.

Serwetki papierowe gastronomiczne — dlaczego warto je kupować?

Jest wiele zastosowań serwetek. To przede wszystkim przydatny element, na którym można położyć sztućce w trakcie nakładania do stołu. Serwetki papierowe gastronomiczne Merida ułożone obok talerza nie tylko dodają zastawie stołowej nieco bardziej odświętny wygląd, są też bardzo praktycznym dodatkiem, bo można je w dowolnym momencie wykorzystać. Tradycyjnie serwetki towarzyszą różnym posiłkom już od dekad, bo stanowią na stołach element dekoracyjny i odświętny. Jednak nie tylko taki! Serwetki zapewniają też ochronę przed zachlapaniem sobie ubrania. Ułożenie serwetki na kolanach przed rozpoczęciem posiłku lub zahaczenie serwetki o ubranie pod szyją (w mniej eleganckiej wersji) osłania ubranie przed odpryskiwaniem i chlapaniem w trakcie jedzenia. Dzięki serwetkom można mieć pewność, że niezależnie od tego, jakiego koloru są składniki na talerzu i jak entuzjastyczny jest proces konsumpcji, ubranie pozostanie czyste. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci.

Serwetki gastronomiczne białe — dlaczego jeszcze się przydają?

Ochrona ubrania przed zachlapaniem to nie jedyna funkcja serwetek. To także coś, czym można się otrzeć w trakcie jedzenia. Regularne korzystanie z serwetki pozwala zachować schludny wygląd, co ma bardzo duże znaczenie zwłaszcza na eleganckich, formalnych kolacjach w restauracjach czy salach bankietowych. Serwetki gastronomiczne pozwalają też otrzeć ręce w trakcie jedzenia palcami, a także przetrzeć sztućce, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Serwetki gastronomiczne białe są nie tylko ładne, ale także bardzo chłonne. Wykonane z celulozy i gofrowane w procesie produkcji są tak zaprojektowane, żeby zebrać dowolną ciecz, od tłustych plam, po rozlaną wodę. Serwetki gastronomiczne można też rozkładać profilaktycznie, na przykład położyć ją pod kubek kawy lub herbaty. W ten sposób w razie zbyt gwałtownego mieszania to właśnie na nią spłyną krople, a nie na obrus. Serwetki mają jeszcze jedno zastosowanie w przypadku napojów, zwłaszcza tych umieszczonych w papierowych lub plastikowych kubkach. Przy gorącym płynie w środku, serwetka owinięta wokół kubka działa jak warstwa izolacyjna, chroniąca przed poparzeniem. Serwetki gastronomiczne Merida — cena przystępna, a możliwości nieskończone.

Serwetki gastronomiczne — cena

Serwetki są towarem bardzo tanim, co pozwala na zaopatrzenie się w ich dowolną ilość, co staje się niezbędnym krokiem w przypadku prowadzenia barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc odwiedzanych przez licznych gości. Serwetki gastronomiczne występują w różnych rozmiarach. Na który rozmiar się zdecydować? Wszystko zależy od tego, w jakim celu serwetka będzie użytkowana. Serwetki można wykorzystywać zarówno w firmie, jak i w swoim prywatnym domu. Przydają się także w pokojach socjalnych w miejscach pracy, poczekalniach, restauracjach i salach konferencyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.