O firmie, o nas, o mnie...

Jeżeli poszukujesz urządzeń do wyposażenia swojej łazienki, gabinetu, czy biura lub profesjonalnego sprzętu do sprzątania, to sklep „doSprzątania.com jest właśnie dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół powstał w wyniku współpracy i z biegiem czasu.

Od początku. W jednoosobowych działalnościach jest tak, że jedna osoba jest od wszystkiego. Tak też było ze mną. Przez pierwsze lata sprzedaży prowadziłem działalność sam. Zajmowałem się wystawianiem ofert, sklepem internetowym, realizacją zamówień, pakowaniem paczek. Ogólnie wszystkimi zadaniami związanymi ze sprzedażą internetową. Tak sytuacja miała miejsce do 2018 roku. W tym momencie zrozumiałem, że rozwój jest już niemożliwy beż dodatkowej pomocy. Dużo pomysłów i zmian, które ostatecznie wprowadziłem okazały się skuteczne.

Dzisiaj nasz zespół to trzy osoby, mam na myśli rok 2020. Razem od A do Z realizujemy zamówienia i obsługujemy klientów. Nasz podział obowiązków jest prosty. Ja (więcej o mnie napisane jest, w „dlaczego utrzymanie czystości”) zajmuję się przygotowaniem oferty, obsługą klientów, dokumentami w firmie, zamówieniami i dostawami towaru. Dodatkowo są jeszcze dwie osoby, które realizują zamówienia w magazynie. Drukują wprowadzone przeze mnie zamówienia, kompletują je, pakują i utrzymują kontakty z firmami przewozowymi.

Każdy marzy o dużej i świetnie prosperującej firmie, ja też. Zdałem sobie jednak sprawę, że firma, którą prowadzę nie jest producentem, nie wymyśliłem towaru, który sprzedaję. Dlatego postawiłem na solidną markę Merida, która gwarantuje odpowiednią, jakość, wytrzymałość i ciągłość swojej oferty. Zapoznałem się z nią, polubiłem i przekazuję tą wiedzę swoim kolegom z pracy. Razem tworzymy dobrą grupę, która wie, co oferuje, a jakość produktów, wiedza i systematyczna praca pozwala nam tą firmę rozwijać.

 

Dlaczego branża utrzymania czystości? O mnie.

Mam na imię Kamil, i jestem właścicielem firmy doSprzątania.com. Jak każdy z nas szukałem pomysłu na siebie. Zawsze wiedziałem, że to będzie coś swojego. I tak w wieku 24 lat dostałem możliwość uczestniczenia w programie, po którym otrzymałem dofinansowanie na działalność gospodarczą.

Otworzyłem małą myjnie, a raczej punk prania tapicerki samochodowej. Przez trzy lata prałem samochody, kanapy, auta ciężarowe. Poznawałem odkurzacze na mokro i sucho, odkurzacze piorące, środki do prania. W 2013 roku wykonałem pierwsze maszynowe czyszczenie podłóg, a później zabezpieczyłem wykładzinę warstwą polimerową. Bazą tej pracy były środki czystości firmy Merida. W tym czasie wprowadziłem w swoim punkcie kilkanaście produktów do sprzedaży. Były to produkty, których sam wcześniej używałem. W ten sposób zaczęła się moja współpraca z środkami Merida.

Kolejne zlecenia to czyszczenie podłóg w firmach przemysłowych. Podłóg w łazienkach i szatniach, szkołach, przychodniach. Prace specjalistyczne takie, jak usuwanie plam po tłuszczach i olejach. I tak poznawałem maszyny czyszczące oraz kolejne płyny i środki.

2014 rok to pierwsze kroki z podstawowymi produktami na allegro. Pierwsze doświadczenia w sprzedaży internetowej, poznawanie systemu dostaw, nowe pytania od nowych klientów. Sprzedaż zaczęła się rozwijać, powstały nowe kontakty. Tak, kosztem prania i czyszczenia. Aby wykorzystać maszyny, które posiadałem i posiadam zacząłem je wynajmować. Do dzisiaj dzielę się praktyką, jaką zdobyłem i wynajmuję odkurzacze piorące oraz szarawarki do czyszczenia podłóg, zapraszam do strony https://wypozyczalnia.dosprzatania.com

W kolejnych latach zdecydowałem się skoncentrować na produktach Merida. Powstał pierwszy sklep internetowy, większa oferta na allegro oraz sprzedaż stacjonarna. To była duża zmiana. Z pracy fizycznej, często na kolanach zacząłem poznawać dozowniki do mydła, suszarki do rąk, kosze na śmieci, itp. Więcej czasu pracowałem na magazynie, gdzie poznawałem produkty i pakowałem paczki dla klientów.

Nowością dla mnie stały się montaże. W Szczecinie i w okolicach realizuję zamówienia, w których montuję wyposażenie w łazienkach i pomieszczeniach, gdzie dozownik do mydła, pojemnik na ręczniki oraz poręcz dla niepełnosprawnych jest podstawowym wyposażeniem. W ten sposób, jakość, materiał, wytrzymałość, rozmieszczenie i wysokość montażu jest wiedzą, którą posiadam i zdobyłem w praktyce.

Tak właśnie krok po kroku, rok po roku poznawałem i buduję swoje miejsce.

Czym się wyróżniamy?

Znajomością towaru. Dzisiaj po 9 latach jestem ekspertem od produktów Merida.

Dużą część argumentów opisałem w akapicie, „dlaczego branża utrzymania czystości”. Chodzi głównie o czas spędzony z jedną marką Merida. Każdy produkt, od gąbki, ściereczki, środków czystości, mopów, pojemników na ręczniki, dozowników do mydła, suszarek do rąk, itd. miałem w rękach. Ten sposób zapoznawania się z marką poprzez otwieranie urządzeń, kompletowanie towaru, czyszczenie, konserwowanie i serwis pozwala poznać każdą część oferty.

Kontaktem z klientami. Lubię rozmawiać.

Za kontakt z klientami odpowiedzialny jestem ja. Można to sprawdzić, · Dlaczego to nas wyróżnia, ponieważ każdy klient dostaje obsługę natychmiast. Nie ma kilku osób, gdzie każda odpowiada za inny etap zamówienia. U nas to wszystko, czyli produkty, montaż, faktury odpowiada jedna osoba.

 

Szybką realizacją zamówień. Opinie i komentarze klientów!

Dodałem czas realizacji zamówień, który nas wyróżnia na podstawie komentarzy klientów. Usiadłem i przeczytałem ich większość, duża ich część dotyczy właśnie szybkiej wysyłki z naszej strony, co przekłada się na szybszą dostawę produktów dla naszych klientów. Można to sprawdzić pod linkami poniżej.

https://www.ceneo.pl/sklepy/dosprzatania.com-s27460#tab=reviews

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oceny

Dostępnością towaru.

W wyniku dobrego i systematycznego kontaktu, który wypracowaliśmy wspólnie z magazynem. Dwustronną wyminą informacji o aktualnych stanach magazynowych, na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę. Jest to baza do sprawnego zarządzania sklepem internetowym.

Najważniejsze dla nas jest!

Budowanie stałej współpracy z klientami. Dać się polubić.