Odświeżacze powietrza, automatyczne - środki eliminujące nieprzyjemne zapachy - wkłady, kostki zapachowe

Zapach odgrywa w życiu każdego z nas ogromną rolę, zaś zmysł węchu – często niedoceniany – pozostaje jednym z ważniejszych narzędzi poznawczych. Utrwalanie pięknych wspomnieć ma często ścisły związek właśnie z powonieniem. Naszym klientom proponujemy profesjonalne odświeżacze powietrza, dzięki którym będą pisać nowe historie, pełne wspaniałych nut zapachowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli hoteli, sklepów, biur czy sal konferencyjnych. Współpracujemy w cenioną marką Merida, która od lat jest liderem w branży utrzymania czystości.

Filtruj według

ZASTOSOWANIE
więcej... mniej
Filter

Odświeżacze powietrza merida to 18 oryginalnych i wydajnych zapachów. Dzięki swojej unikalnej formule gwarantują wysoką skuteczność odświeżania. Puszka wkładu zapewnia 3000 rozpyleń. Polecamy:

Odświeżacze powietrza do biur, stosowane w ekskluzywnych kubach i gabinetach menadżerskich

EXOTIC FRUITS, SUNSET

Odświeżacze powietrza do biur, hoteli, restauracji, sklepów i hipermarketów, sal konferencyjnych, recepcji, sekretariatów, sal obsługi klienta

RIVIERA, VIVA, WILD FRUITS, BAHIA

Odświeżacze powietrza skuteczne w wejściach, ciągach komunikacyjnych, szatniach, poczekalniach, jak i toaletach i umywalniach

ORANGE, WILD FLOWERS

Odświeżacze powietrza do toalet, stosowany w umywalniach

Odświeżacze CITRUS, FIRST IMPRESSION

Odświeżacz powietrza bardzo przyjemnym, niepowtarzalnym i tajemniczym zapachu

DAVANIA

Odświeżacze do powietrza do hoteli, biura i sklepu – profesjonalne artykuły do pomieszczeń

Marka Merida łączy doświadczenie, profesjonalizm, wiedzę oraz innowacyjne technologie, tworząc produkty wyróżniające się skutecznością, wydajnością oraz – jak ma to miejsce w przypadku odświeżaczy powietrza – wspaniałym zapachem. Produkty w sprayu do rozpylania w pomieszczeniach, które znalazły się w naszym sklepie, to wysokiej jakości ekskluzywne kompozycje. Artykuły będą współtworzyć klimat hotelu, biura, sali konferencyjnej lub innych miejsc, witając gości wspaniałym i oryginalnym aromatem.

Ekskluzywne odświeżacze powietrza w sprayu

Profesjonalne odświeżacze powietrza marki Merida to produkty, które zaskakują wydajnością – jedno opakowanie starcza aż na ok. 3000 rozpyleń. Jednocześnie jedna aplikacja zapewnia wspaniałą woń aż na ok. 200 metrach kwadratowych. Sam zapach zaś jest wyczuwalny długo – jedno rozpylenie będzie wyczuwalne w pomieszczeniach aż przez kilka dni! Ze względu na intensywność i wydajność zapachu odświeżaczy należy używać z umiarem – dzięki temu jedno opakowanie będzie w użyciu przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Uwagę zwraca także specjalna dysza, która zapewnia maksymalne rozpylenie woni w powietrzu i zwiększa efektywność działania.

W naszym sklepie online przygotowaliśmy bogaty wybór kompozycji tak, aby każdy z klientów mógł sięgnąć po artykuł najbardziej odpowiadającą własnym preferencjom oraz pasujący do danego miejsca. W zależności od produktu w powietrzu w hotelowym holu, w biurze, recepcji czy na sali konferencyjnej wyczujemy odświeżającą bawełnę, intrygujące liście paczuli czy zachwycające orientalne nuty. Poszczególne kompozycje charakteryzują się elegancją i wysublimowaniem – to właśnie dlatego proponowane zapachy będą idealne do pomieszczeń, które odwiedzają na co dzień liczni goście.

Profesjonalne artykuły dla hoteli, biur oraz sklepów

Komfortowe w użyciu odświeżacze powietrza w sprayu do hoteli, biura czy sklepu marki Merida świetnie zneutralizują nieprzyjemne zapachy i pomogą zrobić dobre wrażenie na gościach, klientach czy użytkownikach danej przestrzeni. To także skuteczne i profesjonalne narzędzia do aromamarketingu, który zdobywa coraz więcej zwolenników wśród osób zarządzających obiektami hotelowym, butikami czy biurami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień online. Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz profesjonalne wsparcie podczas wybierania artykułów Merida.