Mydła w płynie do rąk

Mydło jest kolejnym obok papieru toaletowego produktem, który stanowi absolutną podstawę higieny osobistej. Słynie ze swojej skuteczności i łatwości używania. Jest zdecydowanie bardziej higienicznym rozwiązaniem od tradycyjnego mydła. W ofercie dosprzatania.com znajdziesz wysokiej jakości produkty marki Merida w różnych cenach i pojemnościach. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Zapoznaj się z naszą gamą naturalnego mydła w płynie. Posiadamy także duży wybór mydeł w pianie i past do mycia rąk.

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Linia
więcej... mniej
Filter

Mydło w płynie - właściwości

Mydło w płynie jest substancją o właściwościach myjących - amfifilowych. W połączeniu z wodą tworzy emulsję składającą się z tzw. miceli. Właśnie dlatego pomaga pozbyć się nawet uciążliwych zabrudzeń. Micele wnikają w brud i rozpuszczają go.

Mydło w płynie ponadto nawilża skórę dłoni, nadając jej elastyczność i gładkość. Korzystanie z niego jest bardzo przyjemne ze względu na miły zapach i obfitą pianę.

Mydło w płynie - zalety

Mydło do rąk w płynie umożliwia utrzymanie higieny osobistej. Może też w sytuacji awaryjnej zastąpić żel do mycia ciała. Jest rozwiązaniem eleganckim i bardziej komfortowym w używaniu w porównaniu z mydłem w kostce. Sprawdza się zwłaszcza w miejscach często odwiedzanych przez dużą liczbę ludzi - na przykład w galeriach handlowych lub restauracjach.

Oprócz zapewnienia higieny mydło w płynie słynie również z wydajności. Jest szybkie i wygodne w użyciu.

Naturalne mydło w płynie - dla kogo?

Mydło do rąk w płynie jest niezbędne w każdej ubikacji, zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurowcach czy galeriach handlowych. Korzystają z niego gabinety lekarskie i salony spa oraz tatuażu. Produkt ten zapewnia podstawową higienę w przenośnych toaletach i food truckach.

Ze względu na wygodę użytkowania zbiornik z mydłem w płynie warto wozić w bagażniku samochodu, zwłaszcza, jeśli często podróżujesz lub biwakujesz. Zapas mydła w płynie zmieścisz też w plecaku. To dobry pomysł, jeśli zamierzasz nocować pod namiotem lub wybierasz się w daleką wędrówkę.

Mydło do rąk w płynie - zapachy

W naszej ofercie znajdziesz środki myjące o odświeżających zapachach:

  • różanym,
  • cytrynowym,
  • imperial fresh,
  • manana
  • cytrusowym,
  • white dove,
  • naomi,
  • grejpfrutowym,
  • kwiatowym.

Możesz zdecydować się również na bezwonne mydło w płynie. Każdy wariant zapachowy to także inny kolor substancji. Produkty Merida słyną z miłej i naturalnej woni oraz korzystnego pH.

Mydło w płynie - cena

Mydła w płynie nie należą do drogich produktów. Ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Już powyżej 30 złotych możesz u nas zamówić 5 kilogramowy zapas produktu, który dzięki swojej wydajności z pewnością wystarczy na długi czas. Powyżej 50 złotych trzeba zapłacić za mydło o właściwościach dezynfekujących.

Obsługujemy zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Możesz więc zamówić produkty do użytku domowego lub firmy. Ze względu na wydajność i spore litraże, zakupy produktów marki Merida są znacznie bardziej ekonomiczne, niż tradycyjny asortyment popularnych drogerii.

Naturalne mydła w płynie - oferta dosprzatania.com

W ofercie dosprzatania.com znajdziesz profesjonalne mydła w płynie marki Merida. Jeśli nie wiesz, które z nich powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami. Doskonale znamy branżę utrzymania czystości od strony praktycznej i mamy w niej wiele lat doświadczenia. U nas zamówisz naturalne mydła w płynie najwyższej jakości.