Worki na śmieci

Korzystamy z nich wszędzie – w naszych domach, miejscach pracy placówkach publicznych. Worki na śmieci ułatwiają utrzymanie czystości i segregację odpadów. Chronią także kosz czy kontener przed zabrudzeniem. W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć artykułów marki Merida, dzięki którym zarządzanie nieczystościami stanie się jeszcze prostsze.

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Filter

Kolorowe i biodegradowalne worki na śmieci

Idealny worek na śmieci to taki, który wyróżnia się m.in. dużą wytrzymałością. Częstym problemem w przypadku tego typu artykułów jest zbyt mała elastyczność oraz nagminne rozrywanie się, co bywa dosyć uciążliwe. Marka Merida opracowała technologię, która całkowicie eliminuje ten problem. Kolorowe i biodegradowalne worki na odpady, które proponujemy klientom, występują w wielu różnych wariantach oraz pojemnościach, dzięki czemu każdy odwiedzający nasz sklep będzie mógł wybrać artykuł spełniający oczekiwania. Najmniejsze są o pojemności 7 litrów, największe zaś są 350 litrowe. Klienci mogą wybierać produkty w kolorze niebieskim, zielonym, żółtym, czerwonym, brązowym i czarnym, a także transparentne.

Większość kolorowych worków na odpady pakowana jest w rolce – to popularne artykuły, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Marka Merida zaproponowała w tym przypadku specjalną perforację, która ułatwia odrywanie. Uniwersalne biodegradowalne worki na śmieci występują w różnych kolorach, dzięki czemu segregacja staje prostsza i nie nastręcza żadnych problemów. Poszczególne artykuły pasują idealnie do wypełnienia koszy, kontenerów i innych pojemników na odpady. Idealne do segregacji są także dostępne w naszym sklepie online worki składane.

Oprócz standardowych produktów marki Merida, uwadze klientów polecamy artykuły na śmieci perfumowane ze ściąganą taśmą. Ten wariant jest najchętniej wybieramy przez właścicieli gospodarstw domowych, ponieważ pozwala zredukować przykry zapach.

Biodegradowalne worki Merida to opcja dla klientów przykładających wagę do ekologii. Są to artykuły na odpady, które cechują się stosunkowo krótkim czasem rozkładu, dzięki czemu ich używanie nie przyczynia się do nadmiernego zaśmiecania naszej planety.

Worki na odpady biodegradowalne

Marka Merdida stworzyła także serię produktów przeznaczonych do śmieci biodegradowalnych, z których chętnie korzysta wielu naszych klientów. To właśnie tutaj trafią pozostałości jedzenia, resztki po obiedzie, liście, trawę czy gałęzie. Łatwo je rozpoznać, ponieważ występują w kolorze brązowym. Produkty z tej kategorii znajdą zastosowanie w domach, restauracjach oraz innych miejscach, w których stosuje się m.in. kompostowanie.

Segregacja śmieci

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów biodegradowalnych na odpady oraz składania zamówień online. Produkty do segregowania w różnych kolorach marki Merida to najlepszy wybór, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Zapraszamy także do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy przy składaniu zamówienia. Za każdym razem dokładamy starań, aby wysyłka jak najszybciej wyruszyła pod wskazany w zamówieniu adres. Bardzo dużą wagę przykładamy także do skrupulatnego pakowania towarów – chcemy, aby artykuły docierały do klientów w nienaruszonej formie.

Worki na śmieci to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, domu, firmy. W ofercie posiadamy worki od pojemności 7 litrów i 20 litrów. Są one podstawowym wyposażenie w toaletach. W domach bardzo dobrze sprawdzają się worki zapachowe z taśmą TOP. Najbardziej popularnie są kolorowe worki na śmieci do segregacji odpadów. Są to worki na śmieci OPTIMUM oraz WORKI SKŁADANE. W liniach tych dostępne są: worki na śmieci 35l, worki na śmieci 70lworki na śmieci 120l, worki na śmieci 160l. Są również worki na śmieci BIO. Największe pojemności mają worki na śmieci 240l oraz worki 350l. Są to worki mocne, grube i wytrzymałe.