Zwroty i reklamacje

JAK ZWRÓCIĆ LUB WYMIENIĆ KUPIONE U NAS TOWARY?

Zgodnie z obowiązującym prawem Klient, będący Konsumentem może dokonać zwrotu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru (u nas ten termin wynosi 21 dni). W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany produkt nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. U nas kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.


JAK POINFORMOWAĆ SPRZEDAJĄCEGO O ZWROCIE, ODSTĄPIENIU OD UMOWY LUB WYMIANIE?

▪ w terminie 21 dni od dnia doręczenia towaru prosimy złożyć pisemne oświadczenie, wypełniając "formularz zwrotu", który prosimy dołączyć do przesyłki zwrotnej lub napisać wiadomość e-mail na adres sklep@dosprzatania.com, w tytule "odstąpienie od umowy", w którym prosimy wpisać swoje dane adresowe, telefon kontaktowy oraz z numer rachunku bankowego, na który dokonamy zwrot pieniędzy,

▪ w przypadku wymiany produktu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606117017, terminie 21 dni od dnia doręczenia towaru.


JAK ODESŁAĆ ZAMÓWIONE PRODUKTY?

▪ mogą Państwo wysłać towar samodzielnie z dołączonym "formularzem zwrotu" na adres:
Sklep dosprzatania.com
ul. Stefana Lewandowskiego 5/26
70-237 Szczecin
telefon kontaktowy: 606117017,

▪ skontaktować się z nami w celu stworzenia etykiety zwrotnej, telefonicznie pod numerem telefonu 606117017 lub napisać wiadomość e-mail na adres biuro@dosprzatania.com, w tytule "odstąpienie od umowy", w którym prosimy podać adres odbioru towaru.

Zamówiony przez nas kurier odbierze od paczkę zwrotną, w terminie 3 dni, o terminie zostaną Państwo poinformowani telefonicznie. Jako zaufanych partnerów dla przesyłek zwrotnych wybraliśmy DPD oraz Pocztę Polską.
Dzięki naszej współpracy nie musisz tracić czasu na dojazd do placówki, kurier sam odbierze przesyłkę z dogodnego dla Ciebie miejsca.


ILE MAM CZASU NA ODESŁANIE ZWRACANYCH PRODUKTÓW?

Klient zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar, nie później niż w terminie 21 dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy sprzedaży, czyli od dnia otrzymania zwrotu towaru wraz z "formularzem zwrotu" do Sprzedającego lub od chwili wysłania wiadomości e-mail do Sprzedającego z informacją o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.


W JAKIM TERMINIE OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY NA RACHUNEK BANKOWY?

Klient otrzyma zwrot w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki wraz z "formularzem zwrotu" lub od chwili wysłania wiadomości e-mail do Sprzedawcy z informacją o odstąpieniu od umowy. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania towaru skierowanego na adres poczty elektronicznej biuro@dosprzatania.com.

JEŚLI ZAKUPIONY PRODUKT POSIADA WADĘ LUB JEST USZKODZONY, PROSIMY O ZGŁOSZENIE REKLAMACJI?

Aby rozpatrzyć reklamację, prosimy napisać do nas e-mail na adres sklep@dosprzatania.com, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących wady, tak abyśmy mogli szybciej odpowiedzieć na zgłoszenie.

Jeżeli masz inne zapytania, zadzwoń.