Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
49,50 netto / 60.89 brutto
| Gramatura | 2 x 16 g/m² |
| Średnica roli | 13,5 cm |
| Długość roli | 68 m |
| Szerokość roli | 9 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Optimum |
| Ilość listków | 566 szt. |
| Białość | 75 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 72 zgrzewki |