Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
186,71 brutto z Vat
151,80 netto / 186.71 brutto
Ręczniki z adaptorem MERIDA ECONOMY AUTOMATIC MAXI przeznaczone są do podajników na ręczniki papierowe w rolach AUTOMATIC (SOLID CUT, LUX CUT, LUX SENSOR CUT). Gwarantują oszczędność ponieważ podajnik podaje każdorazowo jeden ręcznik zawsze tej samej wielkości. System ten wyklucza nadmierne i niepotrzebne zużycie ręczników oraz zapewnia higienę.
| Gramatura | 2 x 20 g/m² |
| Średnica roli | 19 cm |
| Długość roli | 140 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Białość | 85 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 36 kartonów |
CJB304
362,85 bruttoCJB305
362,85 bruttoCEB501
734,31 bruttoCEC501
734,31 bruttoCSC503
1 832,70 bruttoCSB303
1 265,67 brutto