Powrót

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary plus dwa wkłady z mydłem Bali Plus

  • ZEST201PB
  • 5908248112040
  • Zestawy
  • Dostępność: Produkt dostępny

140,40 netto / 172,69 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Dozownik do mydła w pianie Merida Top

Dozownik na mydło oferuje praktyczne i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie. Mydło dozowane jest w postaci niebywale delikatnej piany. Całkowita szczelność wkładu zabezpieczona jest przed skażeniem zawartości. Dozownik jest praktyczny i łatwy utrzymaniu. Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, zakładach przemysłowych, łazienkach i toaletach publicznych. Linia Merida TOP, do której zaliczamy dozownik, jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do dozownika można wybrać pojemniki na ręczniki papierowe oraz pojemniki na papier toaletowy.

Sposób dozowania. Pokrywa przednia jest jednocześnie przyciskiem. Standardowe dozowanie odbywa się nadgarstkiem lub łokciem, bez użycia dłoni.

Sposób uzupełnienia. Dozownik uzupełniany jest wkładami mydła w pianie Bali Plus. Każdy wkład jest o pojemności 700 ml. Z jednego wkładu otrzymujemy ok. 2000 porcji piany. Ilość ta odpowiada 5-6 litrom mydła w płynie.

Obudowa. Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z szarym okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu mydła oraz szarym tyłem. Dozownik otwieramy kluczykiem, który jest w zestawie (symbol: ZB122). Dozownik po otwarciu jest bardzo łatwy do umycia. Gładka powierzchnia dodatkowo ułatwia mycie.

Jak otworzyć dozownik do mydła w pianie Merida? Aby otworzyć dozownik mydła w pianie, niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 - kliknij tutaj. Kluczyk wkładamy w dwa dolne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część dozownika się otworzy. Podnosimy ją do góry pozycji poziomej w celu wymiany wkładu mydła w pianie.

Montaż. Dozownik do mydła na ścianę, przykręcany lub przyklejany. Zestaw zawiera komplet kołków i wkrętów 6 mm oraz taśmę dwustronną.

Czyszczenie. Dozownik nie posiada wbudowanego zbiornika do uzupełniania mydła. Dlatego też nie wymaga systematycznego mycia i czyszczenia. Niezwykle prosty w obsłudze i ekonomiczny w użytkowaniu.

Użytkowanie. Dozownik do mydła w pianie nie wymaga stałej kontroli i uzupełniania.

Parametry techniczne

MateriałTworzywo
DozowanieManualne
Pojemność700 g
ZESTAWYDozowniki do mydła

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary plus dwa wkłady z mydłem Bali Plus

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary plus dwa wkłady z mydłem Bali Plus

Napisz opinię