Powrót

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary

97,00 netto / 119,31 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Dozownik do mydła w pianie

Użytkowanie

Dozownik na mydło oferuje praktyczne i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie. Mydło dozowane jest w postaci niebywale delikatnej piany. Całkowita szczelność wkładu zabezpieczona jest przed skażeniem zawartości. Dozownik jest praktyczny i łatwy utrzymaniu. Dozownik do mydła w pianie nie wymaga stałej kontroli i uzupełniania. Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, zakładach przemysłowych, łazienkach i toaletach publicznych.

Linia Merida TOP, do której zaliczamy dozownik jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do dozownika można wybrać pojemniki na ręczniki papierowe oraz pojemniki na papier toaletowy.

Obudowa

Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z szarym okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu mydła oraz szarym tyłem. Dozownik otwieramy kluczykiem, który jest w zestawie (symbol: ZB122). Dozownik po otwarciu jest bardzo łatwy do umycia. Gładka powierzchnia dodatkowo ułatwia mycie.

Sposób dozowania mydła

Pokrywa przednia jest jednocześnie przyciskiem. Standardowe dozowanie odbywa się nadgarstkiem lub łokciem, bez użycia dłoni.

Jak zamontować dozownik mydła merida?

Dozownik do mydła na ścianę, przykręcany lub przyklejany. Zestaw zawiera komplet kołków i wkrętów 6 mm oraz taśmę dwustronną.

Sposób uzupełnienia wkładu mydła

Dozownik uzupełniany jest wkładami mydła w pianie Bali Plus. Każdy wkład jest o pojemności 700 ml. Z jednego wkładu otrzymujemy ok. 2000 porcji piany. Ilość ta odpowiada 5-6 litrom mydła w płynie.

Jak otworzyć dozownik do mydła w pianie merida?

Aby otworzyć dozownik mydła w pianie, niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 - kliknij tutaj. Kluczyk wkładamy w dwa dolne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część dozownika się otworzy. Podnosimy ją do góry pozycji poziomej w celu wymiany wkładu mydła w pianie.

Czyszczenie

Dozownik nie posiada wbudowanego zbiornika do uzupełniania mydła. Dlatego też nie wymaga systematycznego mycia i czyszczenia. Niezwykle prosty w obsłudze i ekonomiczny w użytkowaniu.

Parametry techniczne

Wysokość26,5 cm
Szerokość11,5 cm
Głębokość10,5 cm
MateriałTworzywo
DozowanieManualne
Pojemność700 g

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary

Dozownik do mydła w pianie MERIDA TOP, okienko szare, tył szary

Napisz opinię