Powrót

Odkurzacz na mokro i sucho 3-silnikowy POWER JET 640B (INOX)

  • T0OPPOWJET640BIX
  • Urządzenia
  • Dostępność: Produkt dostępny

3 516,00 netto / 4 324,68 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Odkurzacz przemysłowy EHRLE Power Jet 440 B (INOX). Profesjonalny odkurzacz 3-silnikowy "mokro" / "sucho". Odkurzacz jest przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych - odkurzanie "na sucho" lub zanieczyszczeń mokrych i cieczy  - odkurzanie "na mokro".

Sprawdza się w zastosowaniach wymagających większej mocy i dłuższej pracy w trybie ciągłym. Odkurzacz przeznaczony do sprzątania pomieszczeń o znacznej powierzchni np. hala, magazyn. przy usuwaniu większej ilości zanieczyszczeń. Używany również przy sprzątaniu pomieszczeń w trakcie i po zakończeniu prac remontowo-budowlanych, itp.

3 silniki (turbiny), wolnoobrotowe załączane są niezależnie, wyposażone w system chłodzenia by-pass. Zapewnia to wysoką moc odsysania zanieczyszczeń. Zastosowanie 3 silników sprawia, że odkurzacz może pracować w trybie kilkugodzinnej pracy ciągłej.

Pojemny, wytrzymały zbiornik wykonany jest z polipropylenu (PPL) o dużej pojemności 72 litrów, dzięki temu nie wymaga częstego opróżniania. Wychylny system wyładowczy zbiorników o odpowiednio dobranej wysokości umożliwia łatwiejsze wylanie nieczystości lub wysypanie ich.Pomimo sporych wymiarów jest bardzo zwrotny, co zapewnia umieszczenie na wytrzymałym wózku wyładowczym z dużymi kołami manewrowymi.


BLOG DOSPRZATANIA.COM - Odkurzacze na mokro i sucho

Produkty powiązane

Napisz opinię

Odkurzacz na mokro i sucho 3-silnikowy POWER JET 640B (INOX)

Odkurzacz na mokro i sucho 3-silnikowy POWER JET 640B (INOX)

Napisz opinię