Powrót

Szorowarka do podłóg NUMATIC HFM 1515G Hurricane

  • HFM1515G
  • Urządzenia
  • Dostępność: Produkt dostępny

7 840,00 netto / 9 643,20 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Szorowarka jednotarczowa Numatic HFM1515G

Szorowarka Numatic HFM 1515G Hurricane, następca popularnych BMD 1200 i NPR 1515 już w sprzedaży.

Duża moc silnika i optymalna prędkość robocza doskonale sprawdzi się przy trudnych zabrudzeniach. Stosowana również podczas doczyszczania kostki brukowej. Szorowarki Numatic zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak odporne na uderzenia i wstrząsy – tworzywo Structufoam, z którego została wykonana obudowa.

Wyposażenie standardowe szorowarki numatic:

  • uchwyt padów lub szczotka – do wyboru przez kupującego
  • zbiornik na płyn myjący
  • przewód zasilający

Flagowa szorowarka Numatic HFM 1515G.

Jednostka napędowa Numatic HFM 1515G, to 50 % więcej mocy niż w zwykłych szorowarkach. Ta moc przekierowywana jest na posadzkę, co czyni urządzenie niezwykle wydajnym. Dzięki nadmiarowi siły szorowarka może być wykorzystywana do innych, dodatkowych zadań. Mimo wielkiej mocy, praca z tą maszyną nie wymaga wielkiej siły. Operator ma pełną kontrolę nad przepływem i dopasowywaniem się maszyny do powierzchni, maszyna jest bardzo zwinna i lekka, dodatkowo można zamontować obciążenia 10 lub 20 kilogramów, dla zwiększenia efektywności pracy. Numatic HFM 1515G, to najpopularniejsza propozycja do utrzymania czystości na obiektach. Następca popularnej szorowarki NPR 1515. Jest to prawdziwy wół roboczy dla wymagających klientów. Opcjonalnie do urządzenia w przypadku prac parkieciarskich można dodać system odpylający.

Szorowarka do kostki brukowej.
Dzięki zastosowaniu szczotki twardej w naszej szorowarce, zyskujemy możliwość doczyszczenia kostki brukowej na tarasie oraz podjeździe. Umycie kostki staje się niezwykle proste. Dzięki mechanicznemu myciu, możemy nadać naszemu tarasowi drugie życie.

Szorowanie dywanów i wykładzin.
Urządzenie możemy wykorzystać również do czyszczenia dywanów oraz wykładzin. Na tej powierzchni stosujemy szczotkę miękką, która delikatnie rozprowadza środek oraz szoruje każdy włos z osobna z prędkością 150 obr./min. Pranie dywanów jest szybsze oraz wydajniejsze, przy czym nie narażamy go na uszkodzenie.

Zalety szorowarki jednotarczowej HFM 1515 G.
Dodatkowym atutem Numatic HFM 1515G jest, to że jest niezwykle ciche - zaledwie 57 dB. Wykorzystywana jest nie tylko do polerowania, czy szorowania, ale także do krystalizacji marmuru, posadzek kamiennych, czy obróbki parkietu. Ten automat, to wielofunkcyjna, najpopularniejsza maszyna szorująca od Numatic.

Silnik o mocy 1500W doskonale sprawdza się przy każdym poziomie zabrudzenia. Przekładnia planetarna pracująca w oleju i zapewniająca cichą i płynną pracę. Podwyższone parametry wytrzymałościowe. Urządzenia zostało przystosowane do pracy ciągłej, dzięki czemu nie musimy przerywać pracy.

Udzielamy 2 letniej gwarancji, a nasi serwisanci są dostępni w całej Polsce.

Każda część i podzespół automatu czyszczącego Numatic HFM 1515 został zaprojektowany z myślą o minimum 10-cio letniej eksploatacji, mimo tego iż sprawdza się również w warunkach trudnych do pracy. Posiada dwa lata gwarancji, a nasz serwis działa już w ciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki, na terenie całego kraju. Numatic szorowarka to wysokiej jakości urządzenie szorujące do każdego rodzaju posadzek.

Standardowo z maszyną mamy do wyboru: uchwyt pad lub szczota. Urządzenie pracuje z pełną gamą szczot i padów o śednicy 16".

Parametry techniczne

Wymiary1250 x 560 x 460 mm
Napięcie zasilania230 V
Długość kabla zasilającego15 m

Produkty powiązane

Uchwyt pada maszynowego 16"

NU606206

662,97 brutto
Szczotka twarda 450 mm

NU606203

404,67 brutto

Napisz opinię

Szorowarka do podłóg NUMATIC HFM 1515G Hurricane

Szorowarka do podłóg NUMATIC HFM 1515G Hurricane

Napisz opinię