Suszarki do rąk

Profesjonalna suszarka do rąk to przydatny element w wielu miejscach, w których codziennie przebywa wiele osób. Zainstalowana w toaletach pozwala na szybkie i skuteczne osuszenie dłoni po dokładnym umyciu rąk. Urządzenie wydmuchuje strumień powietrza, pozwalając na szybkie i higieniczne wysuszenie rąk. Suszarka do rąk bezdotykowa jest przykręcana bezpośrednio do ściany, blisko gniazdka elektrycznego.

Filtruj według

Wysokość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Obudowa
więcej... mniej
Wersja
więcej... mniej
Czas suszenia
więcej... mniej
Prędkość powietrza
więcej... mniej
Temperatura powietrza
więcej... mniej
Wydajność
więcej... mniej
Bryzgoszczelność
więcej... mniej
Filter

Suszarka do rąk elektryczna — komfort i funkcjonalność

Suszarka do rąk jest wygodną alternatywą dla papierowych ręczników. To rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne, bo nie wymaga nieustannego uzupełniania pojemników nowymi ryzami ręczników papierowych. Korzystanie z suszarki do rąk zamiast papierowych i materiałowych ręczników, ułatwia się zachowanie higieny i porządku w toalecie. W przeciwieństwie do opakowań pełnych ręczników, z suszarki do rąk nic nie wypada, nic nie może więc spaść na ziemię, pobrudzić się i zmarnować. Suszarki elektryczne działają, dopóki są podłączone do sieci elektrycznej — nie sposób jest ich uszkodzić w trakcie poprawnego użytkowania. Suszarka do rąk (metalowa przede wszystkim, ale także plastikowa) jest od niej bardziej wytrzymała, odporna na ocieranie się i uderzenia. Właśnie dlatego warto inwestować w suszarki do rąk dla szkół — dobrze znoszą częste użytkowanie przez wiele osób.

Suszarka do rąk a suszarka do rąk bezdotykowa — jak działają i czym się różnią?

Są różne modele suszarek do rąk na rynku. Niektóre są włączane manualnie, poprzez wciśnięcie wybranego klawisza, a inne działają bezdotykowo. Suszarka do rąk bezdotykowa posiada wbudowaną fotokomórkę, która reaguje na ruch w pobliżu czujnika. Niektóre modele, na przykład suszarka do rąk Merida, posiadają wbudowaną opcję regulacji czułości fotokomórki, dzięki czemu łatwo ją dopasować do swoich preferencji. Suszarki do rąk dla szkół zainstalowane w mniejszych pomieszczeniach powinny być tak zaprojektowane, żeby nie uruchamiały się same, tylko dlatego, że ktoś obok nich przeszedł.

Suszarka do rąk metalowa — jakie jeszcze zalety posiada?

Automatyczna metalowa suszarka do rąk jest bardziej wytrzymała od jej plastikowego odpowiednika. Obie wersje suszarek do rąk bardzo łatwo można wyczyścić i zdezynfekować. Suszarka do rąk elektryczna pozwala na szybkie i dokładne wysuszenie powierzchni dłoni. Generuje strumień powietrza, który nie tylko osusza skórę, ale także przyjemnie ją rozgrzewa. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w miejscu, gdzie z kranu nie leci ciepła woda. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą suszarek do rąk dla szkół i innych instytucji