Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
290,00 netto / 356.7 brutto
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Głębokość | 16,5 cm |
| Czas suszenia | 30 - 40 s |
| Prędkość powietrza | 72 km/h |
| Temperatura powietrza | 50 °C |
| Wydajność | 1,5 m³/min |
| Bryzgoszczelność | IPX1 |
| Moc znamionowa | 1650 W |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor | Biały |
| Waga [kg] | 2,25 kg |
| Zasilanie | 220V-240V / 50Hz-60Hz |
| Prędkość obrotowa silnika | 2300 obr/min |
| Moc grzałki | 1500 W |
| Moc silnika | 150 W |
| Pobór prądu | 7 A |
| Klasa ochrony p. poż. | klasa II |
| Natężenie dźwięku | 60 dB |