Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
347,00 netto / 426.81 brutto
Zachowanie gwarancji na działanie mechanizmu wymaga stosowania ręczników: MERIDA AUTOMATIC
| Wysokość | 38,4 cm |
| Szerokość | 34,1 cm |
| Głębokość | 22,2 cm |
| Długość listka | 27 cm |
| Materiał | Tworzywo |
| Dozowanie | Manualne |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Linia | Merida Harmony |