Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
199,20 netto / 215.14 brutto
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Średnica roli | 14 cm |
| Długość roli | 80 m |
| Szerokość roli | 60 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Ilość listków | 216 szt. |
| Białość | 82 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 28 kartonów |