Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
175,20 netto / 189.22 brutto
| Gramatura | 2 x 17 g/m² |
| Średnica roli | 14 cm |
| Długość roli | 80 m |
| Szerokość roli | 50 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość listków | 216 szt. |
| Białość | 82 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 32 kartony |