Dozowniki do mydła w pianie

Dozownik do mydła w pianie to niezwykle wydajne i bezawaryjne dozowniki. Dozownik na mydło w pianie to komfort i wygoda. Nie wymagają uzupełniania i są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Są doskonałym rozwiązaniem w przedszkolach, gabinetach oraz firmach przemysłowych. Ogólnie w łazienkach i toaletach, gdzie ilość użytkowników jest duża. Są to dozowniki do mydła mocowane do ściany na lub przyklejane.

Proponowane przez nas produkty świetnie sprawdzą się w łazienkach i toaletach w zakładach pracy, placówkach szkolnych i innych miejscach publicznych. Dozowniki do mydła w pianie to podstawowy sposób, by odpowiednio zadbać o higienę rąk w trakcie robienia różnych czynności. Odznaczają się eleganckim wykonaniem, wysoką wydajnością i funkcjonalnością oraz łatwością zarówno montażu, jak i użycia (automatycznie lub poprzez dotyk), dzięki czemu stanowią najlepsze rozwiązanie dla każdej placówki.

Filtruj według

Materiał
więcej... mniej
Dozowanie
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Filter

 

Dozowniki do mydła z funkcją piany

Dotykowe i bezdotykowe dozowniki do mydła w pianie dostępne w naszym sklepie internetowym cechują się wysoką funkcjonalnością - zwłaszcza produkty marki Merida. Wystarczy je w bardzo łatwy sposób zamontować na ścianie (przykręcić lub przykleić zgodnie z instrukcją przy użyciu dołączonych do produktu elementów), by móc korzystać przez długi czas.

Modele zrobione z tworzywa ABS, stali nierdzewnej lub z metalu są niezwykle wytrzymałe, co podnosi komfort użytkowania, a także gwarantuje szczelność, dzięki czemu substancja dezynfekująca ręce nie zostanie skażona. Ekonomiczność ich stosowania wynika z automatycznego lub dotykowego wypuszczania substancji, co gwarantuje dostarczenie określonej ilości dla danej osoby i chroni przed nadmiernym wykorzystywaniem.

 

Dozowniki mydła w piance – szeroki wybór

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyroby o wysokiej funkcjonalności pochodzące od producenta Merida. Produkty są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych oraz rozmiarów, co zapewnia możliwość dokonania zgodnie z własnymi preferencjami. Różnorodność oferowanych wersji kolorystycznych automatycznych oraz dotykowych propozycji gwarantuje z kolei, że odkryjesz produkt o przemawiającym do ciebie designie i wykonaniu, który wpasuje się do pomieszczenia zaprojektowanego w każdym stylu.

Zapewnij najwyższy poziom higieny w łazienkach i toaletach zlokalizowanych w miejscach publicznych – nasze dozowniki do mydła robiące pianę ci w tym pomogą. Zaufaj ich funkcjonalności, prostocie i komforcie użytkowania.