Powrót

Dozownik do mydła w pianie MERIDA STELLA Anti-FingerPrint MAXI, stal matowa

425,00 netto / 522,75 brutto

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO GODZINY 14:00REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opis

Dozownik do mydła w pianie

Dozownik na mydło w pianie, z jednego opakowania mydła uzyskuje się do 2000 porcji mydła w postaci niebywale delikatnej piany. Zabezpieczony trwałym stalowym zamkiem bębenkowym. Zamek zlicowany z powierzchnią urządzenia. Łączenia boków spawane i szlifowane. Urządzenie posiada niewidoczne zawiasy.

Powłoka zapewnia ochronę przed pozostawianiem odcisków palców na powierzchni urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, a także redukuje rozwój bakterii i grzybów na zabezpieczonej powierzchni. Powłoka nie zmienia estetyki oraz odczuć dotykowych zabezpieczonej powierzchni. Zastosowanie nanotechnologii sprawia, że powłoka jest zupełnie niewidoczna przy zachowaniu bardzo wysokiej odporności na ścieranie. Dozownik jest zabezpieczony przed odciskami palców bez zmiany faktury stali nierdzewnej. Powłoka chroni także przed przywieraniem brudu do powierzchni dozownika, ułatwiając zachowanie czystości, jednocześnie skracając i upraszczając czyszczenie oraz pielęgnację.
Do czyszczenia powłoki Anti-FingerPrint wystarczy delikatna ściereczka i woda. W przypadku tłustych zabrudzeń można do wody dodać mydła czy płynu do mycia naczyń. Nie stosować żadnych innych środków czyszczących, szorstkich ściereczek czy gąbek. Nie wolno używać czyścików do stali nierdzewnej.

  • CHRONI PRZED POZOSTAWIANIEM ODCISKÓW PALCÓW
  • REDUKUJE ILOŚĆ BAKTERII I GRZYBÓW
  • UŁATWIA CZYSZCZENIE
  • CHRONI POWIERZCHNIĘ

Parametry techniczne

Wysokość26 cm
Szerokość10,4 cm
Głębokość10,2 cm
MateriałStal nierdzewna matowa
DozowanieManualne
Pojemność700 g

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Dozownik do mydła w pianie MERIDA STELLA Anti-FingerPrint MAXI, stal matowa

Dozownik do mydła w pianie MERIDA STELLA Anti-FingerPrint MAXI, stal matowa

Napisz opinię