Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
174,60 netto / 214.76 brutto
| Gramatura | 2 x 19 g/m² |
| Średnica roli | 18 cm |
| Długość roli | 161,5 m |
| Szerokość roli | 18,2 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 461 szt. |
| Białość | 82 % |
| Gofrowanie | Nie |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 30 zgrzewek |