Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
113,65 brutto z Vat
92,40 netto / 113.65 brutto
| Gramatura | 2 x 17,5 g/m² |
| Średnica roli | 13 cm |
| Długość roli | 70 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 280 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |