Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
128,04 brutto z Vat
104,10 netto / 128.04 brutto
| Gramatura | 2 x 17,5 g/m² |
| Średnica roli | 19 cm |
| Długość roli | 158 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 632 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 44 zgrzewki |