Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
129,60 netto / 159.41 brutto
| Gramatura | 3 x 17,5 g/m² |
| Średnica roli | 13 cm |
| Długość roli | 44 m |
| Szerokość roli | 21,5 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 3 |
| Linia | Premium |
| Ilość listków | 146 szt. |
| Białość | 83 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 55 zgrzewek |