Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
60,30 netto / 74.17 brutto
| Gramatura | 38 g/m² |
| Średnica roli | 19 cm |
| Długość roli | 135 m |
| Szerokość roli | 18 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Szary |
| Wersja | Maxi |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Economy |
| Ilość listków | 658 szt. |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 48 zgrzewek |