Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
132,00 netto / 162.36 brutto
Ręczniki z adaptorem MERIDA ECONOMY AUTOMATIC MINI przeznaczone są do podajników na ręczniki papierowe w rolach AUTOMATIC (SOLID CUT, LUX CUT, LUX SENSOR CUT). Gwarantują oszczędność ponieważ podajnik podaje każdorazowo jeden ręcznik zawsze tej samej wielkości. System ten wyklucza nadmierne i niepotrzebne zużycie ręczników oraz zapewnia higienę.
| Gramatura | 40 g/m² |
| Średnica roli | 15 cm |
| Długość roli | 140 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Top |
| Białość | 83 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 45 kartonów |