Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
161,70 netto / 198.89 brutto
Ręczniki z adaptorem MERIDA ECONOMY AUTOMATIC MINI przeznaczone są do podajników na ręczniki papierowe w rolach AUTOMATIC (SOLID CUT, LUX CUT, LUX SENSOR CUT). Gwarantują oszczędność ponieważ podajnik podaje każdorazowo jeden ręcznik zawsze tej samej wielkości. System ten wyklucza nadmierne i niepotrzebne zużycie ręczników oraz zapewnia higienę.
| Gramatura | 42 g/m² |
| Średnica roli | 14,5 cm |
| Długość roli | 137 m |
| Szerokość roli | 20 cm |
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Zielony |
| Wersja | Mini |
| Ilość warstw | 1 |
| Linia | Economy |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 36 kartonów |