Dozownik do mydła w płynie MERIDA TOP MINI, pojemność 400 ml, okienko niebieskie

91,00 zł netto / 111,93 zł brutto

Zadzwoń i zamów 606 117 017

Opcje wysyłki

Opinie o produkcie

Opis

Dozownik do mydła w płynie

Użytkowanie

Bardzo popularny i standardowy dozownik na mydło. Jest to łatwe i praktyczne w utrzymaniu rozwiązanie. Wewnątrz wyposażony jest w zbiornik 400 ml, który uzupełniamy mydłem w płynie 5 l.  Zbiornik posiada dodatkowe, higieniczne zamknięcie. Dozownik jest gładki i łatwy w utrzymani. Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, zakładach przemysłowych, łazienkach i toaletach publicznych.

Linia Merida TOP, do której zaliczamy dozownik, jest bardzo prosta w użytkowaniu. Dodatkowo do dozownika można wybrać pojemniki na ręczniki papierowe oraz pojemniki na papier toaletowy.

Obudowa

Wykonana z wysokiej jakości bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. Obudowa ma kolor biały z niebieskim okienkiem przeznaczonym do kontroli poziomu mydła. Dozownik otwieramy kluczykiem, który jest w zestawie (symbol: ZB122). Dozownik po otwarciu jest bardzo łatwy do umycia. Gładka powierzchnia dodatkowo ułatwia mycie.

Sposób dozowania mydła

Pokrywa przednia jest jednocześnie przyciskiem. Standardowe dozowanie odbywa się nadgarstkiem lub łokciem, bez użycia dłoni.

Sposób uzupełnienia mydła

Dozownik uzupełniany jest mydłem w płynie. Dostępne są mydła o pojemnościach 5 litów oraz 2,2 lira.

Jak otworzyć dozownik do mydła w pianie Merida?

Aby otworzyć dozownik mydła w płynie, niezbędny jest kluczyk o symbolu ZB122 - kliknij tutaj. Kluczyk wkładamy w dwa górne otwory. Następnie poprzez mocne przyciśnięcie kluczyka przednia część dozownika się otworzy. Opuszczamy ją do dołu, do pozycji poziomej w celu uzupełnienia mydła.

Jak zamontować dozownik mydła merida?

Dozownik do mydła na ścianę, przykręcany lub przyklejany. Zestaw zawiera komplet kołków i wkrętów 6 mm oraz taśmę dwustronną.

Czyszczenie

Dozownik jest łatwy do mycia i czyszczenia. Modułowa budowa pozwala wyciągnąć zbiornik na mydło. Dzięki temu możemy bez trudu umyć ścianki dozownika wewnątrz oraz dokładnie wyczyścić elementy zbiornika. Pompka dozująca mydło jest również łatwo dostępna.

Parametry techniczne

WYSOKOŚĆ 19 cm
SZEROKOŚĆ 9 cm
GŁĘBOKOŚĆ 9,8 cm
MATERIAŁ Tworzywo
DOZOWANIE Manualne
POJEMNOŚĆ 400 ml

Produkty powiązane

Do kompletu

Napisz opinię

Dozownik do mydła w płynie MERIDA TOP MINI, pojemność 400 ml, okienko niebieskie

Dozownik do mydła w płynie MERIDA TOP MINI, pojemność 400 ml, okienko niebieskie

Napisz opinię