Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
134,00 netto / 164.82 brutto
| Gramatura | 60 g/m² |
| Średnica roli | 26 cm |
| Długość roli | 110 cm |
| Szerokość roli | 35 cm |
| Materiał | 50% kompozycja włókien bawełnianych, 30% wiskoza, 20% poliester |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 1 |
| Ilość listków | 275 szt. |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 60 sztuk |