Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
113,00 netto / 138.99 brutto
| Gramatura | 2 x 20 g/m² |
| Średnica roli | 38 cm |
| Długość roli | 700 m |
| Szerokość roli | 25 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 2800 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 48 zgrzewek |