Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
195,00 netto / 239.85 brutto
| Wysokość | 25,7 cm |
| Szerokość | 13,2 cm |
| Głębokość | 11,4 cm |
| Materiał | Tworzywo |
| Dozowanie | Automatyczne |
| Pojemność | 800 ml |
| Kolor | Biały |
| Montaż | Naścienny |
| Linia | Merida Harmony |
| Zasilanie | 4 baterie AA |