Stacje do dezynfekcji rąk

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości akcesoriów do sprzątania oraz utrzymania czystości. W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona między innymi o bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk. Są one często wykorzystywane w różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej, takich jak galerie handlowe, urzędy, sklepy czy komunikacja miejska.

Wolnostojące stacje do dezynfekcji rąk

Prezentowane przez nas akcesoria zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Odznaczają się niewielkimi rozmiarami oraz stabilną konstrukcją, dzięki czemu znajdzie się dla nich miejsce nawet w niewielkich sklepach. Oferujemy dozowniki o różnej pojemności na płyn, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Automatyczne stacje do dezynfekcji rąk

Wybrane modele oferowanych przez nas produktów są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - białej oraz czarnej. Sprawia to, że akcesoria te mogą zostać dobrane do ogólnego wystroju wnętrza. Bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk posiadają specjalny czujnik, który wykrywa ruch ręki. Sprawia to, że nie trzeba dotykać akcesorium, aby oczyścić dłonie z bakterii – wszystko działa w sposób automatyczny i możliwie najbardziej wygodny. Cały zestaw jest zasilany standardowymi bateriami, a wnętrze pojemnika może zostać uzupełnione wybranym przez siebie preparatem.

Stacje i automaty do dezynfekcji rąk - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka oferta sklepu dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania akcesoriów.

Brak produktów w kategorii.