Ściereczki do dezynfekcji powierzchni

Nie tylko w okresie jesienno-zimowym czy czasach dotkniętych pandemią ważna jest troska o higienę dłoni. Na co dzień wiele osób nie uświadamia sobie, z jaką ilością groźnych bakterii czy wirusów ma kontakt poprzez dotyk. Jednakże nie sposób zupełnie ograniczyć styczności z nimi. Nie da się bowiem unikać dotykania pieniędzy, trzymania poręczy w środkach komunikacji miejskiej czy różnego rodzaju innych przedmiotów znajdujących się w przestrzeni publicznej. Można natomiast po takich czynnościach skutecznie odkazić ręce, wykorzystując do tego chusteczki dezynfekcyjne. W skuteczny sposób usuną one z powierzchni dłoni bakterie i wirusy. Co więcej, delikatne włókna nie podrażniają skóry.

Profesjonalne chusteczki do dezynfekcji rąk – zastosowanie

Na wakacjach, podczas podróży, w mieście, w biurze czy tak naprawdę w każdym innym miejscu – wszędzie warto dbać o higienę dłoni. Nie tylko przed spożyciem posiłku powinno się je odświeżyć, lecz po wszelkim korzystaniu z przestrzeni publicznej. Z tego względu warto wyposażyć łazienkę w ośrodku edukacyjnym, medycznym czy urzędzie w bawełniane chusteczki odkażające. Nie tylko są one bezpieczne dla skóry dzięki posiadanym składnikom kosmetycznym i pielęgnacyjnym, lecz dodatkowo nie powodują alergii. Skutecznie wchłaniają brud i zanieczyszczenia. Zawartość substancji czynnych we włóknach pozwala natomiast pozbyć się z powierzchni rąk bakterii i wirusów. Po ich użyciu dłonie są czyste i odświeżone. Można wówczas swobodnie nimi jeść czy dotykać okolic twarzy.

Uniwersalne chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni – czystość i świeżość

Nie jedynie na dłoniach osadzają się bakterie i wirusy, które mogą powodować przykre dla zdrowia skutki. Nie wystarczy więc regularnie myć i odkażać ręce, żeby uchronić się przed różnego rodzaju chorobami. Kluczowe jest również dezynfekowanie powierzchni, z którymi ma się styczność w ciągu dnia, czy to w pracy, czy w domu. Z tego powodu warto co pewien czas przetrzeć blaty, wykorzystując dostępne w ofercie chusteczki odkażające. Nie tylko pozwolą one zachować czystość w pomieszczeniu, lecz również uczynią je bezpiecznym pod względem sanitarnym miejscem do codziennego użytkowania. Klient może zaopatrzyć się w opakowanie zawierające wkład uzupełniający, jak i rolkę. Do wyboru są chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni w zestawach w liczbie 100 lub więcej listków.

Doskonała jakość produktu w korzystnej cenie? To rzeczywiście możliwe! Uniwersalne chusteczki dezynfekcyjne pozwolą zadbać o właściwą higienę rąk, jak i powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą, w tym z wysokiej jakości produktami marki Merida.