Płyny i żele do dezynfekcji rąk

MERIDA DDR+ to produkty skuteczne w walce z wirusami, bakteriami oraz grzybami. Zawiera mieszaninę trzech substancji (etanol, izopropanol, fenoksyetanol). Zastosowanie takiego składu gwarantuje bardzo dobre właściwości i odróżnia nasz produkt od innych dostępnych na rynku płynów dezynfekujących. Jest produkowany z najwyższym standardem jakości.

Poszukujesz dobrej jakości płynów do dezynfekcji dłoni? Oferujemy szeroką gamę produktów, pośród której na pewno znajdziesz odpowiedni płyn do higienicznej dezynfekcji rąk. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, są dopasowane wymagań naszych klientów i występują w różnych rozmiarach. Potrzebujesz płynu do dezynfekcji z dozownikiem lub płynu do dezynfekcji rąk 5l? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu doSprzatania.com.

Żele antybakteryjne do rąk

W czasie zagrożenia zdrowia, szczególnie w czasie pandemii podstawową czynnością jest odpowiednie dbanie o higienę i ochronę przed  wirusami. Jak temu podołać w skuteczny sposób? Z pewnością najlepszą obroną będzie efektywny antybakteryjny żel do rąk. W ofercie naszego sklepu znajdziesz przede wszystkim szeroką gamę produktów firmy Merida.

Dlaczego akurat płyn do dezynfekcji rąk Merida? Ponieważ cenimy sobie jakość i skuteczność środków higienicznych dzięki, którym możemy zadbać o siebie i naszych bliskich. Nie przepadasz za drażniącym w nozdrza ostrym zapachem dostępnych na rynku żeli antybakteryjnych? Mamy na to sposób! W ofercie naszego sklepu znajdziesz żel do dezynfekcji rąk Merida dostępny również o subtelnym zapachu różanym. Żel o zapachu różanym jest dostępny zarówno w kanistrze 5 litrowym, jak i mniejszych, bardziej poręcznych butelkach – dzięki czemu możesz używać go zarówno w domowej łazience, jak i w podróży.

Płyny do dezynfekcji rąk - cena

Cena produktów do higienicznej dezynfekcji rąk sytuuje się w przedziale od kilku złotych, do ponad stu złotych i zależna jest od specyfiki oraz ilości produktu. Najniższy pułap cenowy osiągają produkty stworzone z myślą o gospodarstwach domowych i biurach – czyli o zdecydowanie mniejszej objętości niż produkty stworzone dla większych przedsiębiorstw. Jednakże przy większym zapotrzebowaniu, warto rozważyć zakup większego opakowania, dbając w ten sposób jednocześnie o ekologię i swój budżet.

Filtruj według

Opakowanie
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej
Filter