Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
46,20 netto / 56.83 brutto
| Gramatura | 2 x 15 g/m² |
| Średnica roli | 17 cm |
| Długość roli | 120 m |
| Szerokość roli | 13,2 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 600 szt. |
| Białość | 84 % |
| Gofrowanie | Nie |
| Wodotrwałość | Nie |
| Ilość na palecie | 80 zgrzewek |