Brak produktów
Dostępność: Produkt dostępny
z Vat
69,00 netto / 84.87 brutto
| Gramatura | 2 x 18 g/m² |
| Średnica roli | 27 cm |
| Długość roli | 231,8 m |
| Szerokość roli | 25,7 cm |
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Ilość warstw | 2 |
| Linia | Top |
| Ilość listków | 760 szt. |
| Białość | 80 % |
| Gofrowanie | Tak |
| Wodotrwałość | Tak |
| Ilość na palecie | 54 zgrzewki |